Statistika našeho portálu

  • 95 108 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Turistická ubytovna TJ Slavoj - Velké Pavlovice

Velké Pavlovice

Turistická ubytovna TJ Slavoj Velké Pavlovice nabízí celoroční provoz v 19 pokojích se samostatným sociálním zařízením vždy pro dva sousední pokoje. Skladba pokojů: 8 x 2 lůžko, 10 x 4 lůžko a 1 x 5 lůžko. Celková kapacita ubytovny je 61 míst. Pro ubytované máme k dispozici dostatečně velké uzamykatelné místnosti na jízdní kola. V případě zájmu je možno předem dohodnout využítí společenského sálu…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hodonínská 90/2, Velké Pavlovice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Břeclav
Obec
Velké Pavlovice

Fotogalerie k článku

Turistická ubytovna TJ Slavoj Velké Pavlovice nabízí celoroční provoz v 19 pokojích se samostatným sociálním zařízením vždy pro dva sousední pokoje. Skladba pokojů: 8 x 2 lůžko, 10 x 4 lůžko a 1 x 5 lůžko. Celková kapacita ubytovny je 61 míst. Pro ubytované máme k dispozici dostatečně velké uzamykatelné místnosti na jízdní kola. V případě zájmu je možno předem dohodnout využítí společenského sálu s kapacitou cca 60 míst. Celá ubytovna a společenský sál jsou pokryty bezdrátovým připojením k internetu systémem WiFi V areálu je parkoviště pro osobní auta, přímo u ubytovny parkoviště pro autobusy. Velmi dobrá dostupnost veřejné dopravy – autobus cca 200 m, vlak cca 800 m. Pro sportovní vyžití je k dispozici travnaté tréninkové hřiště a antukové tenisové kurty se zázemím. V zimním období je v provozu nafukovací hala nad jedním z kurtů. Cena ubytování - cca 185 - 240,- Kč/osoba/noc.

Možnosti stravování

Přímo v areálu ubytovny je Restaurace SPORT, která zajistí jakýkoliv způsob stravování, občerstvení, pohoštění, společenské akce, oslavy, školení, semináře ... Cena: snídaně cca 60 - 70,- Kč polopenze cca 130 - 140,- Kč plná penze cca 180 - 200,- Kč.

Popis okolí

Vinařství Na přání zákazníků poskytneme kontakty na několik vinných sklípků ve Velkých Pavlovicích, které poskytují široké služby pro veřejnost. Je to hlavně posezení ve vinném sklípku s pohoštěním, dále degustace vín a samozřejmě prodej vína. Každý rok pořádají místní vinaři, sdružení ve spolku "Víno z Velkých Pavlovic", rozsáhlou a dlouhodobou akci pod názvem OTEVŘENÉ VINNÉ SKLEPY. Jedinečnost a obliba této akce spočívá především ve skutečnosti, že si návštěvníci Velkých Pavlovic mohou od konce dubna až do poloviny října zajít kdykoliv do vinného sklepa, ochutnat vzorky našich vín, prohlédnout si sklepní hospodářství, zeptat se na cokoli, co je o pěstování a výrobě vína zajímá a samozřejmě si vzorky dle vlastního výběru zakoupit.

Kromě toho pořádá Město Velké Pavlovice a místní vinařské spolky pravidelné jednorázové akce, které jsou spojeny s návštěvou vinných sklípků a bohatým občerstvením. V roce 2011 proběhnou následující akce: 16.dubna – Místní výstava vín 7.května – Májové otevřené sklepy 21.května – Májové putování po Modrých Horách + přehlídka mužáckých sborů 27. a 28.května – Soutěžní přehlídka vín FORUM MORAVIUM 25.června – Na kole krajem André 2.července – Víno v oranžovém 14.,15.,16. a 20.srpna – Velkopavlovické krojované hody a hodky 2. a 3.září – tradiční Velkopavlovické vinobraní 10.září – Putování za burčákem po Modrých Horách 12.listopadu – Svatomartinské otevřené sklepy 20.listopadu – Svěcení mladého vína ročníku 2010 26.listopadu – Promenáda červených vín.

Tipy na výlet po okolí

Pro cykloturisty velké množství značených cyklotras, vinařské cyklostezky, přímo na ubytovně jsou k dispozici tři velké osvětlené mapy. ? Rozhledna SLUNEČNÁ – cca 1 km ? Unikátní lednicko-valtický areál památka UNESCO – cca 15 km ? Biosférická rezervace Pálava s vrchem Děvín – cca 10 km ? Oblast Mušovských jezer a vodní dílo Nové Mlýny – cca 10 km ? Koupání–koupaliště Němčičky cca 5 km, -nově upravený přírodní areál "U Šutráku" Rakvice 5 km, -koupaliště + krytý bazén Hustopeče cca 9 km. -koupaliště + krytý bazén Břeclav cca 20 km. ? Hraniční přechody – Rakousko, Slovensko do 20 km.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Krajem vína - Májové putování okolí…

15.05.2021 - 15.05.2021
Velké Pavlovice

Užijte si zvlněnou vinařskou krajinu s dalekými výhledy a zažijte atmosféru jara mezi vinicemi. Na kole nebo pěšky…

Krajem vína - Letní putování po vin…

17.07.2021 - 17.07.2021
Mikulov

Vydejte se s námi na letní výlet na kole nebo pěšky. V sobotu 17. července budeme objevovat krásy Lednicko-Valtického…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

sobota 17. duben

Dnes má svátek Rudolf

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete