Statistika našeho portálu

  • 94 257 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 186 Míst a památek

Ubytování Haleš v Českém ráji - Turnov

Turnov

Nabízíme útulné ubytování v srdci Českého ráje, ve stylovém apartmánu 4+1100m2. V tichém prostředí v Mašově u Turnova, přímo pod skalní rozhlednou Hlavatice, nedaleko Hruboskalského skalního města a hradu Valdštejn.Útulný stylový apartmán (100m2).Je plně vybavený, samostatně uzamykatelný a nachází se v horním patře prostorné vily s nádherným výhledem na panorama Českého ráje a Turnova. Jde o velm…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
U školy 202, Turnov
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Turnov

Fotogalerie k článku

Nabízíme útulné ubytování v srdci Českého ráje, ve stylovém apartmánu 4+1100m2. V tichém prostředí v Mašově u Turnova, přímo pod skalní rozhlednou Hlavatice, nedaleko Hruboskalského skalního města a hradu Valdštejn.

Útulný stylový apartmán (100m2).

Je plně vybavený, samostatně uzamykatelný a nachází se v horním patře prostorné vily s nádherným výhledem na panorama Českého ráje a Turnova. Jde o velmi klidné místo v samém srdci Č. ráje, v jehož přímém okolí jsou louky, lesy, rybník a nedaleko protékající řeka Jizera.

Apartmá má dvě uzamykatelné ložnice (2 a 3 lůžka), obývací místnost s vybavenou kuchyňkou a je zařízeno dobovým modřínovým nábytkem. Součástí apartmá je koupelna s vanou, WC, spíž, spojovací hala a balkón do zahrady. Přístup ze suterénu je po samostatném schodišti. Vybavení – B/TV, SAT, CD/MC, radiobudík, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba/gril, elektrický sporák s troubou, kávovar, rychlovazná konvice, toastovač, topinkovač, centrální plynové vytápění, mapy a prospekty Českého ráje,Turnova a okolí. V suterénu je WC, předsíň, (dle možností garáž pro jeden vůz) jinak parkování před domem. Na zahradě je k dispozici kryté osvětlené zahradní sezení, ohniště, krb, gril, houpací síť, lehátka a šipky.

Možnosti stravování

Vybavená kuchyňka a restaurace v okolí.

Popis okolí

Objekt se nachází v malebné obci Mašov, 2 km od města Turnova, přímo pod skalní rozhlednou "Hlavatice", u které začíná Zlatá stezka Českým rájem – Hrad Valdštejn, Hruboskalské skalní město (přes 500 skalních věží a útvarů vysokých 40 až 60m), zámek Hrubá Skála a Lázně Sedmihorky.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Cirk-UFF festival nového cirkusu - …

23.09.2020 - 27.09.2020
Turnov

Tradiční svátek milovníků adrenalinu, euforické zábavy i experimentálního umění Cirk-UFF ovládne Trutnov ve dnech 23. -…

Auto-moto-Farmářské a bleší trhy Tu…

27.09.2020 - 27.09.2020
Obec Tuhaň - okr. Semily

Všechny zveme na Neděli 27. září 2020 do obce Tuhaň u Semil na tradiční trhy. Více info na www.trhy-tuhan.cz.

Svatováclavská pouť - Harrachov

28.09.2020 - 28.09.2020
Kostel sv. Václava,…

Svatováclavská pouť, atrakce, kostel, koláče.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete