Statistika našeho portálu

  • 95 199 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Ubytování Miloš Šustr - Dolní Dunajovice

Dolní Dunajovice

Ubytování je v samostatném přízemním domku ve dvoře rodinného domu s vlastním dvorkem s venkovním posezením. Zároveň je možnost použití venkovního grilu.Obsahuje celkem 5 pokojů s celkovou kapacitou 17 lůžek./+ možnost 2 přistýlek/.Dvoulůžkový pokoj /s možností přistýlky/- vybaven kuchyní s nádobím a lednicíČtyřlůžkový pokoj- vybaven kuchyní s nádobím a lednicí- oba pokoje mají společné sociální …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Dolní Dunajovice 53, Dolní Dunajovice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Břeclav
Obec
Dolní Dunajovice

Fotogalerie k článku

Ubytování je v samostatném přízemním domku ve dvoře rodinného domu s vlastním dvorkem s venkovním posezením. Zároveň je možnost použití venkovního grilu.Obsahuje celkem 5 pokojů s celkovou kapacitou 17 lůžek./+ možnost 2 přistýlek/.Dvoulůžkový pokoj /s možností přistýlky/- vybaven kuchyní s nádobím a lednicíČtyřlůžkový pokoj- vybaven kuchyní s nádobím a lednicí- oba pokoje mají společné sociální zařízení - sprchu a WC .Třílůžkový pokoj-se samostatným vchodem a sociálním zařízenímlednice a kuchyň. koutTřílůžkový pokoj -samostatný vchod a sociální zařízení, včetně kuchyňského koutu.Čtyřlůžkový pokoj -samostatný vchod a sociální zařízení, včetně kuchyňského koutu.

Možnosti stravování

Vybavená kuchyň. Ve všech pokojích jsou kuchyňské kouty s lednicí.Ve dvou pokojíchjsou plynové sporáky v dalších el. vařiče. V obci jsou restaurace s celodenní možností stravování.Televize je ve třech pokojích k dispozici na vyžádání.

Popis okolí

Obec Dolní Dunajovice leží ve vinařské oblasti na Mikulovsku, pod Pálavskými vrchy 40 km jižně od Brna. Obec leží v údolí, které z východní strany lemuje dominanta - Pálava, hřebeny Dunajovských kopců, pod nimiž se rozprostírají vinohrady a vinné sklípky.Pro zájemce a milovníky vína ,je možnost degustace, případně posezení u krbu v našem zařízení.

Tipy na výlet po okolí

V okolí jsou významné kulturní památky zámky v Mikulově a především Lednicko - Valtický areál, lokality pro rekreaci a rybolov Novomlýnské nádrže, turistické vinařské cyklotrasy.Turistické stezky přes Pálavské vrchy. Výlet na Svatý Kopeček v Mikulově.Brno - historické památky. /Os. automobilem cca 30 minut jízdy/.Pro milovníky tenisu jsou k dispozici za úplatu nově zbudované kurty ve sportovním areálu místního fotbalového klubu - cena cca 100 Kč za 1 hodinu pronájmu.V blízkosti Mušovských jezer /asi 6 km/ je nově otevřený termální bazén s léčivými účinky.Velmi oblíbeným místem jsou rovněž termální lázně - komplex vnitřních a venkovních bazénů v Rakousku - Laa n. Thaya - vzdálenost cca 30 km z Dolních Dunajovic.Letní koupání - Mušovské nádrže, koupaliště v Březí a v Mikulově.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Krajem vína - Letní putování po vin…

17.07.2021 - 17.07.2021
Mikulov

Vydejte se s námi na letní výlet na kole nebo pěšky. V sobotu 17. července budeme objevovat krásy Lednicko-Valtického…

Krajem vína - Letní putování okolím…

07.08.2021 - 07.08.2021
Velké Pavlovice

Užijte si zvlněnou vinařskou krajinu s dalekými výhledy a zažijte atmosféru léta mezi vinicemi. Na kole nebo pěšky…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

čtvrtek 6. květen

Dnes má svátek Radoslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete