Statistika našeho portálu

  • 84 901 Akcí v kalendáři
  • 5 368 Ubytovacích zařízení
  • 24 150 Míst a památek

ubytování na horách - Štíty

Heroltice 55, Štíty

Celoroční ubytování na horách na pomezí Jeseníků a Orlických hor v obci Heroltice. Vesnička Heroltice se nachází v Olomouckém kraji na severní Moravě v blízkosti městečka Štíty, nedaleko česko- polských hranic. Pobytem u nás načerpáte nové psychické i fyzické síly v náruči nedotčené přírody s výhledem na Jeseníky s nejvyšší horou Praděd. Rekreační objekt se nachází na samotě u lesa. Poloha objekt…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Heroltice 55, Štíty
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Šumperk
Obec
Štíty

Fotogalerie k článku

Celoroční ubytování na horách na pomezí Jeseníků a Orlických hor v obci Heroltice. Vesnička Heroltice se nachází v Olomouckém kraji na severní Moravě v blízkosti městečka Štíty, nedaleko česko- polských hranic. Pobytem u nás načerpáte nové psychické i fyzické síly v náruči nedotčené přírody s výhledem na Jeseníky s nejvyšší horou Praděd. Rekreační objekt se nachází na samotě u lesa. Poloha objektu přímo vybízí k turistice a cykloturistice v létě, nebo v zimě k radovánkám na sněhu. Okolí je protkáno turistickými stezkami, cyklo stezkami které vedou krásnou přírodou pod Bukovou horou a přímo lákají k relaxaci a odpočinku.

Možnosti stravování

V objektu je zařízená kuchyň.

Popis okolí

Poloha objektu přímo vybízí k turistice a cykloturistice v létě, nebo v zimě k radovánkám na sněhu. Okolí je protkáno turistickými stezkami, cyklo stezkami které vedou krásnou přírodou pod Bukovou horou a přímo lákají k relaxaci a odpočinku. Ubytování na horách a skvělá letní i zimní dovolená pro rodiny s dětmi se zaměřením na turistiku, cykloturistiku, lyžování, běžky, poznávání zajímavých a historických míst.

Tipy na výlet po okolí

Zimní vyžití: »Sjezdové lyžování - po dohodě možno využít vlek u objektu a pro náročnější lyžaře možnost navštívení blízkých lyžařských areálů v Červené Vodě - skipark Červená Voda (nejdelší sjezdová trat v Orlických horách a nejmodernější lanová dráha) , Čenkovicích (10km), Dolní Moravě (20km), Šanov (12km), Výprachtice (7km). »Běžecké lyžování - řada nádherných a strojově udržovaných běžeckých stop (100m od objektu). »Sáňkování Letní vyžití: »Cykloturistika - pro rekreační i náročnější sportovce (mnoho cyklotras v okolí objektu) »Pěší výlety- toulky krásnou přírodou (Buková hora, Suchý vrch, ...) »Koupání - Pastvinská přehrada (25km), termální koupaliště Velké Losiny, kryté koupaliště Šumperk, koupaliště Králíky Tipy na výlety blízké okolí: »Město Štíty (4km)- akrobat park Aleš Valenta »Město Králíky (14km) - muzeum, Hedeč - klášter s poutním místem, koupaliště, bowling »Rozhledny v okolí - Suchý vrch, Lázek, Červená Voda »Systém pohraničního opevnění z 2. světové války- pevnost Hůrka, Bouda + mnoho dalších zajímavostí z této doby »Město Letohrad muzeum řemesel »Králický Sněžník- 3. nejvyšší pohoří v ČR Tipy na výlet vzdálenější okolí: »Jeseníky - Praděd, přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, lázně a město Jeseník, Velké Losiny(zámek a muzeum ručního papíru), krápníkové jeskyně na Pomezí a na Špičáku »Orlické hory - Velká Deštná, kostel Neratov, Šerliský mlýn, Zemská brána »Polsko - město Klodzko »Olomouc ZOO, Bouzov, Úsov, Javoříčko, ... Čeká na Vás mnoho zajímavých míst, spousta nezapomenutelných zážitků a hlavně klid a odpočinek v krásné a klidné přírodě. Každý si u nás najde to co ho zajímá, jak mladí návštěvníci přes rodiny s dětmi až po seniory. Přijeďte si k nám odpočinout rádi Vás uvítáme.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Výstava Vánoční tradice a zvyky v E…

15.11.2018 - 13.01.2019
Muzeum Mohelnice

Čekání na vánoční svátky si můžete zkrátit na výstavě v mohelnickém muzeu a inspirovat se při výstavě jak slaví vánoční…

Výstava Betlémy - Muzeum Šumperk

27.11.2018 - 20.01.2019
Muzeum Šumperk…

Poslední letošní výstavou v Muzejíčku bude výstava betlémů. Tentokrát jsme si pro malé i velké návštěvníky připravili…

Výstava: Korálkové fantazie - Šumpe…

29.11.2018 - 03.02.2019
Vlastivědné muzeum v…

Výstava šitých šperků a vánočních dekorací Renaty Fojtlové. Šperky zhotovené náročnou technikou korálkové výšivky jsou…

Vánoce na Točáku - Šumperk

30.11.2018 - 23.12.2018
Šumperk

Čas adventu a Vánoc se nezadržitelně blíží. I v letošním roce si město Šumperk připravilo řadu akcí. Vánoční atmosféru…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete