Statistika našeho portálu

  • 94 967 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

ubytování na horách - Štíty

Štíty

Celoroční ubytování na horách na pomezí Jeseníků a Orlických hor v obci Heroltice. Vesnička Heroltice se nachází v Olomouckém kraji na severní Moravě v blízkosti městečka Štíty, nedaleko česko- polských hranic. Pobytem u nás načerpáte nové psychické i fyzické síly v náruči nedotčené přírody s výhledem na Jeseníky s nejvyšší horou Praděd. Rekreační objekt se nachází na samotě u lesa. Poloha objekt…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Heroltice 55, Štíty
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Šumperk
Obec
Štíty

Fotogalerie k článku

Celoroční ubytování na horách na pomezí Jeseníků a Orlických hor v obci Heroltice. Vesnička Heroltice se nachází v Olomouckém kraji na severní Moravě v blízkosti městečka Štíty, nedaleko česko- polských hranic. Pobytem u nás načerpáte nové psychické i fyzické síly v náruči nedotčené přírody s výhledem na Jeseníky s nejvyšší horou Praděd. Rekreační objekt se nachází na samotě u lesa. Poloha objektu přímo vybízí k turistice a cykloturistice v létě, nebo v zimě k radovánkám na sněhu. Okolí je protkáno turistickými stezkami, cyklo stezkami které vedou krásnou přírodou pod Bukovou horou a přímo lákají k relaxaci a odpočinku.

Možnosti stravování

V objektu je zařízená kuchyň.

Popis okolí

Poloha objektu přímo vybízí k turistice a cykloturistice v létě, nebo v zimě k radovánkám na sněhu. Okolí je protkáno turistickými stezkami, cyklo stezkami které vedou krásnou přírodou pod Bukovou horou a přímo lákají k relaxaci a odpočinku. Ubytování na horách a skvělá letní i zimní dovolená pro rodiny s dětmi se zaměřením na turistiku, cykloturistiku, lyžování, běžky, poznávání zajímavých a historických míst.

Tipy na výlet po okolí

Zimní vyžití: »Sjezdové lyžování - po dohodě možno využít vlek u objektu a pro náročnější lyžaře možnost navštívení blízkých lyžařských areálů v Červené Vodě - skipark Červená Voda (nejdelší sjezdová trat v Orlických horách a nejmodernější lanová dráha) , Čenkovicích (10km), Dolní Moravě (20km), Šanov (12km), Výprachtice (7km). »Běžecké lyžování - řada nádherných a strojově udržovaných běžeckých stop (100m od objektu). »Sáňkování Letní vyžití: »Cykloturistika - pro rekreační i náročnější sportovce (mnoho cyklotras v okolí objektu) »Pěší výlety- toulky krásnou přírodou (Buková hora, Suchý vrch, ...) »Koupání - Pastvinská přehrada (25km), termální koupaliště Velké Losiny, kryté koupaliště Šumperk, koupaliště Králíky Tipy na výlety blízké okolí: »Město Štíty (4km)- akrobat park Aleš Valenta »Město Králíky (14km) - muzeum, Hedeč - klášter s poutním místem, koupaliště, bowling »Rozhledny v okolí - Suchý vrch, Lázek, Červená Voda »Systém pohraničního opevnění z 2. světové války- pevnost Hůrka, Bouda + mnoho dalších zajímavostí z této doby »Město Letohrad muzeum řemesel »Králický Sněžník- 3. nejvyšší pohoří v ČR Tipy na výlet vzdálenější okolí: »Jeseníky - Praděd, přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, lázně a město Jeseník, Velké Losiny(zámek a muzeum ručního papíru), krápníkové jeskyně na Pomezí a na Špičáku »Orlické hory - Velká Deštná, kostel Neratov, Šerliský mlýn, Zemská brána »Polsko - město Klodzko »Olomouc ZOO, Bouzov, Úsov, Javoříčko, ... Čeká na Vás mnoho zajímavých míst, spousta nezapomenutelných zážitků a hlavně klid a odpočinek v krásné a klidné přírodě. Každý si u nás najde to co ho zajímá, jak mladí návštěvníci přes rodiny s dětmi až po seniory. Přijeďte si k nám odpočinout rádi Vás uvítáme.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Kapitán Demo - Šumperk

12.03.2021 - 12.03.2021
Velký sál

Není větší potěšení, než pozitivní myšlení... zvlášť v téhle šílené době.

Ondřej Havelka & Melody Makers - Šu…

24.04.2021 - 24.04.2021
Velký sál

Nylonový věk – tak nazval Josef Škvorecký první tři poválečná léta.

Marie Rottrová - Šumperk

21.05.2021 - 21.05.2021
Velký sál

Řeka lásky, Štěstí, Muž č.1 nebo Skořápky ořechů...

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pondělí 8. březen

Dnes má svátek Gabriela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete