Statistika našeho portálu

  • 95 089 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Ubytování Třeboň – Statek Penzion - Dynín

Dynín

Chcete prožít dovolenou jako za starých časů? Přijeďte do krásné a čisté přírody Třeboňska a prožijte pohodovou dovolenou v nově zrekonstruovaném jihočeském statku u Třeboně.Uprostřed statku najdete bazén a travnatý dvůr s posezením po krytou pergolou, dětskou hernu a další stylové zázemí. Ubytování Třeboň je situováno ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích, s vlastní vybavenou kuchyňkou a so…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lhota u Dynína 23/23, Dynín
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
České Budějovice
Obec
Dynín

Fotogalerie k článku

Chcete prožít dovolenou jako za starých časů? Přijeďte do krásné a čisté přírody Třeboňska a prožijte pohodovou dovolenou v nově zrekonstruovaném jihočeském statku u Třeboně.

Uprostřed statku najdete bazén a travnatý dvůr s posezením po krytou pergolou, dětskou hernu a další stylové zázemí. Ubytování Třeboň je situováno ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích, s vlastní vybavenou kuchyňkou a sociálním zařízením.

Uvnitř penzionu se nachází dvůr s bazénem, v letních měsících i krásně rozkvetlá zahrada, ve které můžete relaxovat. Masáže přímo v penzionu, Wifi, parkování a další zábava.

Penzion je ideální pro rodiny s dětmi, které si mohou hrát na uzavřené zahradě nebo herně v penzionu. Pro děti máme k zapůjčení stoličky k umyvadlům nebo dětské židličky ke stolům. Dětská postýlka bez povlečení 100 Kč za týdenní pobyt.

Možnosti stravování

V každém pokoji najdete kompletní vybavení kuchyňsky na vaření a stolování, rychlovarnou konvici, vařič a ledničku. Nedaleko ubytování Třeboň najdete restauraci, další pak v Lomnici nad Lužnicí 5 km, nebo vynikající rybí retaurace s místními rybami v Třeboni.

Popis okolí

V okolí ubytování se nachází spoustu obcí a měst, které můžete pohodlně navštívit na kole a udělat si tak krásný, třeba i celodenní cyklovýlet.

Pro cykloturisty je k dispozici hustá síť cyklostezek nebo pěších stezek, které vedou celým krajem Jihočeských rybníků a na které se můžete napojit přímo u penzionu.

Pro milovníky historie Třeboňsko nabízí množství zámků a hradů (Hluboká n/Vlt, Třeboň, J. Hradec, Červená Lhota, Kamenice nad Lipou, Č. Krumlov atd). V třeboňském archivu najdete také množství dokladů o tomto kraji.

Tipy na výlet po okolí

  • Poněšická obora s jelení zvěří - 9 km
  • Dráchovské tůně - přírodní rezervace - 16 km
  • městys Ševětín - tenis, slavnosti Setkání na Blatech - 9 km
  • Lomnice nad Lužnicí - památky, akce - 8 km
  • Veselí nad Lužnicí - památky, muzea, sport - 10 km
  • Cyklostezky na celé Třeboňsko, Veselsko a Hlubokou
  • Slověnický mlýn - centrum outdoorových programů

Město Třeboň je městem kulturním, lázeňským a turistickým. V Třeboni najdete vše na jednom místě, nikam to nemáte daleko. Po celý rok se zde konají skvělé kulturní akce, především v letních měsících to v Třeboni žije.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Borůvkobraní - Borovany

10.07.2021 - 11.07.2021
Borovany

Ojedinělá gastronomicko-kulturní akce, kde se vše točí kolem borůvek: divadelní vystoupení, folklorní soubory, jarmark…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pondělí 12. duben

Dnes má svátek Julius

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete