Statistika našeho portálu

  • 94 439 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Ubytování v domovech mládeže Třeboň - Třeboň

Třeboň

Nabízíme Vám levné ubytování v Třeboni v turistických ubytovnách. Pokud hledáte opravdu levné ubytování, které splní základní požadavky na komfort a pohodlné přenocování, pak je pro Vás naše ubytování ideální. Naše ubytování můžete využít k přespání na jednu noc nebo na týdenní pobyty.První ubytování najdete přímo v centru města Třeboně, na zámku. Druhé ubytování je situováno do klidné části nov…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nabízíme Vám levné ubytování v Třeboni v turistických ubytovnách. Pokud hledáte opravdu levné ubytování, které splní základní požadavky na komfort a pohodlné přenocování, pak je pro Vás naše ubytování ideální. Naše ubytování můžete využít k přespání na jednu noc nebo na týdenní pobyty.

První ubytování najdete přímo v centru města Třeboně, na zámku.
Druhé ubytování
je situováno do klidné části nové Třeboně - 2 km od centra.

Každé ubytování nabízí jiné možnosti a služby, kterých můžete využívat, jde např. o horolezeckou stěnu, squashové hřiště, pingpongové stoly a další. Stačí si jen vybrat.

Možnosti stravování

Každé ubytování má plně a funkčně vybavené kuchyňky, ve kterých si můžete vařit. V okolí se nacházejí restaurace, především v centru města je velký výběr. Navštívit můžete pizzerii, rybí restauraci nebo restauraci s klasickou českou kuchyní.

Popis okolí

Přímo v Třeboni najdete několik historických památek, jako je např. Schwarzenberská hrobka, Zámek Třeboň, Stará radnice s věží na náměstí, pivovar Regent a další zajímavosti.

V docházkové vzdálenosti ubytování se nachází krytý bazén s Aquaparkem se slanou vodou, wellness služby a sportovní vyžití v podobě tenisových kurtů, volejbalových a fotbalových hřišť. Ubytovna na ulici Táboritská nabízí také squashové hřiště a horolezeckou stěnu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

čtvrtek 29. říjen

Dnes má svátek Silvie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete