Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Ubytování v domovech mládeže Třeboň - Třeboň

Táboritská 942, Třeboň

Nabízíme Vám levné ubytování v Třeboni v turistických ubytovnách. Pokud hledáte opravdu levné ubytování, které splní základní požadavky na komfort a pohodlné přenocování, pak je pro Vás naše ubytování ideální. Naše ubytování můžete využít k přespání na jednu noc nebo na týdenní pobyty.První ubytování najdete přímo v centru města Třeboně, na zámku. Druhé ubytování je situováno do klidné části nov…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nabízíme Vám levné ubytování v Třeboni v turistických ubytovnách. Pokud hledáte opravdu levné ubytování, které splní základní požadavky na komfort a pohodlné přenocování, pak je pro Vás naše ubytování ideální. Naše ubytování můžete využít k přespání na jednu noc nebo na týdenní pobyty.

První ubytování najdete přímo v centru města Třeboně, na zámku.
Druhé ubytování
je situováno do klidné části nové Třeboně - 2 km od centra.

Každé ubytování nabízí jiné možnosti a služby, kterých můžete využívat, jde např. o horolezeckou stěnu, squashové hřiště, pingpongové stoly a další. Stačí si jen vybrat.

Možnosti stravování

Každé ubytování má plně a funkčně vybavené kuchyňky, ve kterých si můžete vařit. V okolí se nacházejí restaurace, především v centru města je velký výběr. Navštívit můžete pizzerii, rybí restauraci nebo restauraci s klasickou českou kuchyní.

Popis okolí

Přímo v Třeboni najdete několik historických památek, jako je např. Schwarzenberská hrobka, Zámek Třeboň, Stará radnice s věží na náměstí, pivovar Regent a další zajímavosti.

V docházkové vzdálenosti ubytování se nachází krytý bazén s Aquaparkem se slanou vodou, wellness služby a sportovní vyžití v podobě tenisových kurtů, volejbalových a fotbalových hřišť. Ubytovna na ulici Táboritská nabízí také squashové hřiště a horolezeckou stěnu.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Velikonoce v Třeboni

19.04.2019 - 22.04.2019
Třeboň, Masarykovo…

Přemýšlíte jak a kde strávit Velikonoční svátky 2019? Přijměte naše pozvání a přijeďte do jihočeské Třeboně. V roce…

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

16.06.2019 - 16.06.2019
Gymnázium Třeboň, Na…

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

Splašená vejce na hradě a zámku Jin…

19.04.2019 - 22.04.2019
Státní hrad a zámek…

Oblíbená velikonoční výstava, nazvaná příhodně "Splašená vejce", se po roce opět navrací do jindřichohradeckého hradu a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete