Statistika našeho portálu

  • 93 230 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Ubytování v muzeu - Horní Smržov

Horní Smržov

Objekt se nachází v severní části Jihomozavského kraje, okrajově patřící pod turistický region Moravského krasu. Objekt je umístěn v klidné a malebné vesničce Horní Smržov na okraji obce. Okolní terén se spoustou přírodních krás je spíše kopcovitý s velkými možnostmi cykloturistiky. V objektu muzea se nachází ubytovací prostory a to jeden dvoulůžkový a dva čtyřlůžkové pokoje a možností přistýlky,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Horní Smržov 72, Horní Smržov
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Blansko
Obec
Horní Smržov

Fotogalerie k článku

Objekt se nachází v severní části Jihomozavského kraje, okrajově patřící pod turistický region Moravského krasu. Objekt je umístěn v klidné a malebné vesničce Horní Smržov na okraji obce. Okolní terén se spoustou přírodních krás je spíše kopcovitý s velkými možnostmi cykloturistiky. V objektu muzea se nachází ubytovací prostory a to jeden dvoulůžkový a dva čtyřlůžkové pokoje a možností přistýlky, barevnou TV, sociálním zařízením (WC + sprchový kout zvlášť pro muže a pro ženy), kuchyňka vybavená plynovým sporákem a lednicí pro všechny ubytované.

Popis okolí

Obec je situovaná v klidném prostředí venkova s velkými možnostmi cykloturistiky i pěší turistiky. Obec se nachází v malebném údolí obklopeném lesy na hranici okresů Blansko a Svitavy a je součástí Mikroregionu Letovicko. Nadmořská výška obce je 462 m. n. m. s nejvyšším kopcem nad obcí ve výšce 599 m. n. m. Členitá krajina je spíše kopcovitá s velkým množstvím lesních porostů.

Tipy na výlet po okolí

Hrady Boskovice, Bouzov, Svojanov,Zámek Boskovice, Rájec-Jestřebí, Lysice,židovská čtvrť Boskovice,Moravský kras - krasové jeskyně a propast Macocha,Muzeum průmyslových železnic Mladějov na Moravě,Koupaliště Letovice, vodní nádrž "Křetínka" Letovice,Keltský skanzen ISARNO Letovice,Lyžařský areál Olešnice na Moravě, Hluboké u KunštátuLázně Boskovice, Svitavy, Ohrada Vísky

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Extrem food a travel festival Bosko…

30.05.2020 - 30.05.2020
Boskovice

Spojení exotické a extrémní kuchyně s cestováním - to je Extrem food a travel festival - tady nesmíš v roce 2020 chybět.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

pátek 29. květen

Dnes má svátek Maxmilián

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete