Statistika našeho portálu

  • 102 176 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Ubytování v soukromí - Košice u Tábora

Košice

Jsme zařízení na celoroční ubytování pracovních kolektivů i na ubytování pro rodinnou turistiku v části rodiného domu s vlastním vchodem a parkováním až pro 3 osobní automobily.Maximální kapacita je 11 lůžek. Oba apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou a  plně zařízenou kuchyní včetně lednice, vařiče, varné konvice, mikrovlné trouby a nerezového nádobí.Další vybavení TV- SAT a WI-FI.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Košice 69, Košice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Tábor
Obec
Košice

Fotogalerie k článku

Jsme zařízení na celoroční ubytování pracovních kolektivů i na ubytování pro rodinnou turistiku v části rodiného domu s vlastním vchodem a parkováním až pro 3 osobní automobily.

Maximální kapacita je 11 lůžek. Oba apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou a  plně zařízenou kuchyní včetně lednice, vařiče, varné konvice, mikrovlné trouby a nerezového nádobí.

Další vybavení TV- SAT a WI-FI.

Popis okolí

Ve vzdálenosti 2 km je řeka Lužnice a několik sportovních rybníků. Ohledně houbaření jsou cca 10 minut chůze od domu lesy.

Tipy na výlet po okolí

V nedalekém okolí jsou Zámek Červená lhota( 16 km), zřícenina hradu Choustník(7 km), Lázně Bechyně( 33 km), historocké město Tábor (15 km), Soběslavská blata ( 8 km), zámek Hluboká nad Vltavou (48 km), Chýnovské jezkyně (18 km), zámek Jindřichův Hradec ( 40 km), České Budějovice ( 50 km), zámek Orlík ( 56 km), cyklo trasa Praha - Vídeň, Třeboň (43 km), hrad Kámen (33 km), Kozí hrádek ( 17 km), Benešova vila v Sezimově Ústí (10 km)


Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete