Statistika našeho portálu

  • 95 090 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Ubytování v soukromí - Rokytnice v Orlických horách

Rokytnice v Orlických horách

Byt první kategorie se nachází v bytovém domě v klidné části města,250m od náměstí a nadosah vlak. a autobus. spojení. Byt s dvěmi ložnicemi 7-8 lůžek, obývacím pokojem, prostornou kuchyní, WC a koupelnou. K dispozici velká uzamykatelná kóje pro lyže.Udržovaná parkovací místa přímo před domem.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
U Nádraží/494, Rokytnice v Orlických horách
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Rychnov nad Kněžnou
Obec
Rokytnice v Orlických horách

Fotogalerie k článku

Byt první kategorie se nachází v bytovém domě v klidné části města,250m od náměstí a nadosah vlak. a autobus. spojení. Byt s dvěmi ložnicemi 7-8 lůžek, obývacím pokojem, prostornou kuchyní, WC a koupelnou. K dispozici velká uzamykatelná kóje pro lyže.Udržovaná parkovací místa přímo před domem.

Možnosti stravování

Byt je jen několik kroků od Kulturního domu Družba s možností celodenního stravování, návštěv kulturních programů a diskoték. Kousek od objektu je náměstí kde se nacházejí další restaurace, obchody, bankomat, infocentrum, pošta i zdravotní středisko.

Popis okolí

450m od objektu se nachází menší vlek Farák s nočním lyžováním. Pro náročnější lyžaře je v dosahu 8 km Ski areál Říčky s několika sjezdovkami a novou čtyřsedačkovou lanovkou i četnými občerstvovacími bufety, servisem a půjčovnou lyžařské výbavy. Areál je též výchozím místem běžkařů s možností výletů po hřebenech Orlických hor. Známé trasy vedou přes Zakletý vrch, Pěticestí, Velkou Deštnou až na Šerlich. V nedalekém okolí lze navštívit další lyžařské areály jako jsou Bartošovice, Mladkov, Čenkovice, Deštné, Jablonné atd. V letních měsících lze využít krásných asfaltových cyklostezek po hřebenech Orlických hor přes Anenský vrch, Pěticestí, Kunštátskou kapli, Deštnou na Šerlich po známé Jiráskově cestě. Ostatní trasy Vás zavedou tzv.bunkrovou cestou k pevnosti Hanička a další upravené cesty k Zemské bráně, na Šerlich, do zámeckého parku v Žamberku i na hrad Potštejn. Milovníky vodních sportů cesty dovedou k nedaleké vodní nádrži Pastviny. Přímo ve městě Rokytnici je možno navštívit saunu, bazén a objednat si projížďky na koních. Na náměstí se nachází zámek, kašna a pěkný kostel.Pod náměstím je malé přírodní koupaliště na říčce Rokytenka a v jeho blízkosti jsou zachovalé náhrobky starého židovského hřbitova.

Tipy na výlet po okolí

Hřebenovka Orlických Hor-Velká Deštná,pevnost Hanička,Kunštátská kaple,Šerlich... Poblíž přehrada Pastviny

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Čechomor Kooperativa Tour 33 radost…

20.08.2021 - 20.08.2021
Zámek Opočno

Čechomor vyráží na letní Kooperativa Tour s novou deskou Radosti života a zároveň oslaví 33 let skupiny na hudební…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

úterý 13. duben

Dnes má svátek Aleš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete