Statistika našeho portálu

  • 95 103 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Ubytování Ve Dvoře - Jeseník

Jeseník

Ubytování je ve dvou dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. U obou je samostatná koupelna s WC a součástí většího z nich je i kuchyňka vybavená elektrickým vařičem, varnou konvicí a ledničkou, ta je samozřejmě i na druhém pokoji, kde je kuchyňka nahrazena koutem s varnou konvicí a mikrovlnou troubou. Televize nechybí v obou pokojích, na pokojích je tedy možnost vaření nebo přihřívání jídel,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
28. října/864, Jeseník
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Jeseník
Obec
Jeseník

Fotogalerie k článku

Ubytování je ve dvou dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. U obou je samostatná koupelna s WC a součástí většího z nich je i kuchyňka vybavená elektrickým vařičem, varnou konvicí a ledničkou, ta je samozřejmě i na druhém pokoji, kde je kuchyňka nahrazena koutem s varnou konvicí a mikrovlnou troubou. Televize nechybí v obou pokojích, na pokojích je tedy možnost vaření nebo přihřívání jídel, ale v okolí je také množství jiných možností stravování, které vám rádi doporučíme. V letních měsících je možnost posezení na zahradě spojené s grilováním.

Možnosti stravování

Možnost vlastního vaření, v nedalekém centru je množství restauračních zařízení.

Popis okolí

Jeseníky jsou ideální nejen pro pěší turistiku a všechny zimní sporty, ale také pro cyklisty všech kategorií. Půjčovny kol jistě využijí ti nevybavení a ti náročnější bikeři jistě rádi zajedou na nedaleké Rychlebské stezky, které poskytují jedinečný zážitek na jednosměrných stezkách pro MTB a krásné výhledy na hory i nížiny Polska.

Tipy na výlet po okolí

* vodní tvrz - vlastivědné muzeum Jesenicka * jeskyně Na Pomezí * rozhledna Chlum a Čertovy skály * turistické centrum Ramzová v zimním období lyžování * muzeum ruční výroby papíru - Velké Losiny * zámek v Javorníku a nedaleký hrad Rychleby * rozhledna Biskupska kopa u Zlatých hor * rozhledna na Borůvkové hoře * nepřeberné množství turistických tras v okolí Pradědu

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pátek 16. duben

Dnes má svátek Irena

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete