Statistika našeho portálu

  • 94 762 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Ubytování ve vinném sklepě v Mutěnicích - Mutěnice

Mutěnice

Součástí vinného sklepa jsou čtyři dvoupostele o šířce cca 140cm, které jsou všechny v podkroví včetně kuchyňky, sprchového koutu a toalety. Z podkroví je vstup na zastřešenou terasu o rozměru cca 50m², kde součástí je udírna s grilem.V přízemí se nachází společenská místnost s jedním stolem kterému náleži dvě lavice a 4 židle. Dále jsou zde krbové kamna, kterýma se vytápí celý vinný skl…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
areál Bůdy ulice spojka, Mutěnice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Hodonín
Obec
Mutěnice

Fotogalerie k článku

Součástí vinného sklepa jsou čtyři dvoupostele o šířce cca 140cm, které jsou všechny v podkroví včetně kuchyňky, sprchového koutu a toalety. Z podkroví je vstup na zastřešenou terasu o rozměru cca 50m², kde součástí je udírna s grilem.V přízemí se nachází společenská místnost s jedním stolem kterému náleži dvě lavice a 4 židle. Dále jsou zde krbové kamna, kterýma se vytápí celý vinný sklep. Pro zábavu slouží televize s dvd přehrávačem.

Možnosti stravování

Vlastní a nebo 100metrů vzdálená restaurace.

Popis okolí

Ubytování je ve vinném sklepě v Mutěnicích v areálu vinných sklepů, které mají název Bůdyslovo Bůda u nás znamená nadzemní část vinného sklepa a sklep je část pod povrchem- u nás vesměs kvelbený, pokud není na brambory . Areál vinných sklepů má pojmenované uličky, kterých je v této oblasti hojně.V těchto uličkách se nachází na 500 vinných sklepů. Můj vinný sklep se nachází v ulici spojka, která patří mezi výše položené. U vinného sklepa je možné zaparkovat, a tak se nemusíte vláčet se zavazadlama dalekou cestu. Stravování je možné v 200m vzdálené restauraci pod Bůdama, které se říká U hranolkahistoricky nejprodávanější pochutina-nyní už nepříliš využívaná. O 100m dále je sportoviště s širokým využitímvolejbalové hřiště,tenisový kurt, U rampa,fotbalové hřiště. U tohoto sportoviště je přiléhlá hospůdka, které se říká záchranka. Tento název získala z důvodu zachránění opilcových rán po konzumace ve vinných sklepech, jelikož otvírá již v 7:30 a je tak možno si dát vyprošťovací pivko. Koupání v létě je možné buď v přírodě v mutěnických rybníkách vzdálených asi 3km od vinného sklepa, a nebo na koupalištích v Dubňanech 6km a v Hodoníně 12km, kde je i krytý bazén. Pokud někdo rád jezdí na kole je možné kola uzamknout na terásce vinného sklepa, který je z okna pozorovatelný přímo z podkroví sklepa, kde je ubytování. Mutěnice leží na vinařské cyklistické stezce-mapy jsou k zapůjčení ve vinném sklepě.

Tipy na výlet po okolí

Zámek Milotice, Lednicko - valtický areál.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

středa 27. leden

Dnes má svátek Ingrid

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete