Statistika našeho portálu

  • 95 235 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

Ubytovna U vleku - Malá Morávka

Malá Morávka

Jednoduché podkrovní pokoje o 3 a 6 lůžkách, vhodné pro nenáročné návštěvníky. Stravování v objektu, bufet s jídelnou večer hospůdkou. Společné sociální zařízení. Pro pobyt malých dětí nevhodné příkré schody, omezený komfort - snad jen na krátkou dobu. Potřebná je také tolerance ruchu restauračního provozu, proto ubytovaným vřele doporučujeme vlastní účast na tomto dění... V objektu je půjčovna a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Skiareál Myšák, Malá Morávka
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Bruntál
Obec
Malá Morávka

Fotogalerie k článku

Jednoduché podkrovní pokoje o 3 a 6 lůžkách, vhodné pro nenáročné návštěvníky. Stravování v objektu, bufet s jídelnou večer hospůdkou. Společné sociální zařízení. Pro pobyt malých dětí nevhodné příkré schody, omezený komfort - snad jen na krátkou dobu. Potřebná je také tolerance ruchu restauračního provozu, proto ubytovaným vřele doporučujeme vlastní účast na tomto dění... V objektu je půjčovna a servis lyžařského i snowboardového vybavení.

Možnosti stravování

V objektu.

Popis okolí

Ráj lyžařů Malá Morávka - Karlov je ideální terén pro sjezdaře, běžkaře, sáňkování, snowboarding. Přes 18 vleků různé náročnosti, zasněžování, večerní lyžování. Lyžařský areál Ovčárna - Petrovy kameny, Praděd svahy pro dobré a náročné lyžaře. Možnost domluvení sauny, mikrobusu pro výlety do okolí, atp. Osobní vozy až k ubytovně. Autobusem: Do Malé Morávky, odtud kyvadlová doprava do Karlova, zastávka 100m od ubytovny. V Malé Morávce zastavují autobusy dálkových linek na trase Zlín - Přerov - Olomouc - Rýmařov - Jeseník a místní linky na trasách Bruntál - Malá Morávka - Karlova Studánka a Rýmařov - Malá Morávka - Malá Morávka, Karlov. Dále zimní skibusy z Ostravy, Opavy, Bruntálu, Olomouce, Litovle, Uničova, Rýmařova, Krnova. Vlakem: Železniční stanice Malá Morávka na trati Bruntál - Světlá Hora - Malá Morávka. Četnost místních spojů je spíše sezónní a víkendová.

Tipy na výlet po okolí

Viz web.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

sobota 15. květen

Dnes má svátek Žofie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete