Statistika našeho portálu

  • 86 078 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Vila Kunvald - Kunvald

Kunvald 278, Kunvald

Vila leží v centru obce Kunvald, s vlasstní zahradou, s krásným výhledem do údolí. Vila pochází z 20. let minulého století. Interiéry byly citlivě zrekonstruovány, vybavení nábytek je z velké části z doby výstavby. Venkovní vzhled je původní. Ložnice a pokoje: chodba ve tvaru písmene T, ze které se vchází do kuchyně, jedné z ložnic a koupelny s toaletou, z kuchyně do obývacího pokoje s krbovými k…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kunvald 278, Kunvald
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Ústí nad Orlicí
Obec
Kunvald

Fotogalerie k článku

Vila leží v centru obce Kunvald, s vlasstní zahradou, s krásným výhledem do údolí. Vila pochází z 20. let minulého století. Interiéry byly citlivě zrekonstruovány, vybavení nábytek je z velké části z doby výstavby. Venkovní vzhled je původní. Ložnice a pokoje: chodba ve tvaru písmene T, ze které se vchází do kuchyně, jedné z ložnic a koupelny s toaletou, z kuchyně do obývacího pokoje s krbovými kamny a druhé ložnice. Sociální zařízení: koupelna je moderní se sprchovým koutem a vanou. Vytápění: elektrické v ceně, možno topit v krbových kamnech pro atmosféru, v takovém případě se platí za spotřebované topivo.

Možnosti stravování

Vlastní ve vybavené kuchyni, restaurace i obchod v dosahu 100metrů.

Tipy na výlet po okolí

Nejbližší koupaliště 300 m, další koupaliště a aquapark v Žamberku 5 km a Písečné, vodní nádrž Pastviny 10 km lodičky, šlapadla, aquapark v Ústí nad Orlicí 25 km tobogán, skluzavka, kamikadze s převýšením, masážní lůžka, chrliče vody, plážový volejbal. Nejbližší lyžařský vlek 4 km - Bartošovice, lyžařské středisko Říčky se všemi lyžařskými službami 8 km, běžecké tratě v okolí. Výlety do okolí: Rašeliniště pod Předním vrchem, Potštejn, Zemská brána, pevnost Hanička. Okolí vhodné k turistickým i cykloturistickým výletům po značených trasách. Krásné túry v CHKO Orlické hory. Okolní města: Rokytnice v Orlických horách, Rychnov n. Kněžnou, Vamberk, Žamberk, Letohrad, Ústí nad Orlicí a další. Celodenní výlety do Polska a západních Jeseníků.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Krajinka v zimním hávu - Ústí nad O…

31.01.2019 - 24.02.2019
Hernychova vila

V Hernychově vile vystavíme díla z depozitáře výtvarného umění. Vernisáž proběhne 31. ledna v 17:00 hodin a výstava…

100 let Českého červeného kříže - Ú…

31.01.2019 - 24.03.2019
Hernychova vila

Putovní výstava k příležitosti stého výročí české národní společnosti mezinárodního hnutí Červený kříž. Vernisáž…

Festival JamRock - Žamberk

06.06.2019 - 08.06.2019
žamberský areál Pod…

Příznivci rockové hudby si v červnu užívají dny plné rychlými tóny nabité hudební produkce, kterou každoročně pořádá…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete