Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Vila Slavonice - Slavonice

Bedřicha Smetany 362, Slavonice

Ubytování ve Vile Slavonice je vhodné i pro celé skupiny rodin či přátel. Kapacita zařízení je 8 lůžek ve 3 pokojích. Dále vám je k dispozici dobře vybavená kuchyňská linka, tekoucí studená i teplá voda, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický sporák s troubou. Jídelní stůl se čtyřmi židlemi a dvěma dětskými vysokými stoličkami pro batolata. Dětská postýlka. Společné WC, umyv…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Bedřicha Smetany 362, Slavonice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Jindřichův Hradec
Obec
Slavonice

Fotogalerie k článku

Ubytování ve Vile Slavonice je vhodné i pro celé skupiny rodin či přátel. Kapacita zařízení je 8 lůžek ve 3 pokojích. Dále vám je k dispozici dobře vybavená kuchyňská linka, tekoucí studená i teplá voda, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický sporák s troubou. Jídelní stůl se čtyřmi židlemi a dvěma dětskými vysokými stoličkami pro batolata. Dětská postýlka. Společné WC, umyvadlo, vana. Kola i lyže lze uschovat ve zděném uzamykatelném přístavku. Možnost využití zahrady, ohniště + opékací pruty, přenosný gril, zahradní nábytek včetně slunečníku. Parkování bezprostředně u domu i pro více automobilů.

Možnosti stravování

V ubytovacím zařízení Vila Slavonice není pro ubytované hosty zajišťováno stravování. Využít však lze mnoha restaurací a hospůdek s příznivými cenami přímo ve městě namátkou můžeme doporučit Hospůdku v Mázhauzu, Restauraci Appetito, Restauraci Besídka, Restauraci Arkáda, Restauraci Alfa a další. K nákupu potravin kromě jiných dobře poslouží samoobsluha na Náměstí Míru, která je otevřena po celý den i v sobotu a neděli.

Popis okolí

Slavonice jsou malebné historické městečko na pomezí Čech, Moravy a Rakouska. Rozkládají se na východním okraji České Kanady v nadmořské výšce 519 m. Ubytovací zařízení Vila Slavonice se nachází ve vilové čtvrti vzdálené cca 7 minut chůze od centra historického městečka v klidné části poblíž parku.

Tipy na výlet po okolí

Pro bližší informace o zajímavostech v okolí přejděte na www.vilaslavonice.cz

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Splašená vejce na hradě a zámku Jin…

19.04.2019 - 22.04.2019
Státní hrad a zámek…

Oblíbená velikonoční výstava, nazvaná příhodně "Splašená vejce", se po roce opět navrací do jindřichohradeckého hradu a…

Velikonoce v Třeboni

19.04.2019 - 22.04.2019
Třeboň, Masarykovo…

Přemýšlíte jak a kde strávit Velikonoční svátky 2019? Přijměte naše pozvání a přijeďte do jihočeské Třeboně. V roce…

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

21.04.2019 - 21.04.2019
Gymnázium Třeboň, Na…

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete