Statistika našeho portálu

  • 101 025 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Vila Slunečnice - Vejprty

Vejprty

Vila Slunečnice je rodinný dům s možností ubytování zaměřeném na rodiny s dětmi. Dům se nachází na okraji města Vejprty při výjezdu směrem na obec Kovářská asi 10km od lyžařského střediska Klínovec. Dům stojí 1,5 km od hraničního přechodu Vejprty / Bärenstein. Parkování na vlastním ohraničeném pozemku - 8 parkovacích míst. Na přelomu roku 2007/2008 byla vila celkově zrekonstruována. V do…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Husova 787/80, Vejprty
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Chomutov
Obec
Vejprty

Fotogalerie k článku

Vila Slunečnice je rodinný dům s možností ubytování zaměřeném na rodiny s dětmi. Dům se nachází na okraji města Vejprty při výjezdu směrem na obec Kovářská asi 10km od lyžařského střediska Klínovec. Dům stojí 1,5 km od hraničního přechodu Vejprty / Bärenstein. Parkování na vlastním ohraničeném pozemku - 8 parkovacích míst. Na přelomu roku 2007/2008 byla vila celkově zrekonstruována. V domě je místnost zařízená pro vyžití dětí i v případě nepříznivého počasí. Společenská místnost jídelna sousedí s kuchyní a s dětským koutkem. Je vybavena TV + DVD, krbovými kamny, šipkami a dalšími hrami. V domě je samostatná lyžárna. Kuchyň vás příjemně překvapí svým vybavením a v základní sestavě pojme 20 lidí. Rodinám s malými dětmi je k dispozici k zapůjčení přebalovací pult s koupací vaničkou, dětská židlička a dětská postýlka.

Možnosti stravování

Vlastní nebo po dohodě s blízkým hotelem.

Tipy na výlet po okolí

Letní aktivity Široká síť cyklostezek propojených s německou stranou, tenisové kurty na okraji Vejprt při výjezdu směrem na Klínovec, venkovní aquaparky v Jáchymově 25km a v Klášterci nad Ohří 24km, aquaparky v německých městech Geyer 21km nebo Marienberg 28km. U vily je k dispozici skákací trampolína se sítí, dětský koutek pod vzrostlými stromy a rozsáhlý pozemek s posezením a grilováním.

Zimní aktivity Přímo ve Vejprtech je sjezdovka s lyžařským vlekem a brusliště. Hned za hraničním přechodem je velmi hezké a cenově příznivé lyžování v Bärensteinu. Dále lyžařská střediska Klínovec10km, Boží Dar 18km, Neklid 16km. V přilehlém okolí jsou upravované běžecké tratě.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete