Statistika našeho portálu

  • 101 008 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Vinařství HANZEL - Hotel

Miroslav

Vinařství Hanzel navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci.  Cílem je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na viničních tratích v okolí Miroslavi. Předmětem činnosti ale není pouze výroba a následný prodej vín, ale i pořádání rozmanitých akcí, jako například degustace a košty.Vinařství Hanzel nabízí i ubytování v krásných reprez…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Malinovského 33/377, Miroslav
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Znojmo
Obec
Miroslav

Fotogalerie k článku

Vinařství Hanzel navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci.  Cílem je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na viničních tratích v okolí Miroslavi. Předmětem činnosti ale není pouze výroba a následný prodej vín, ale i pořádání rozmanitých akcí, jako například degustace a košty.

Vinařství Hanzel nabízí i ubytování v krásných reprezentativních pokojích ve stylu vinařství, ve kterých se objevuje trámové stoleté dřevo, utvářející dokonalou atmosféru pohody a odpočinku. V nabídce je i několik zajimavých pobytových balíčků, jako například "Gourmet", který je zaměřen na snoubení vína a pokrmů nebo balíček "Romantika ve vinařství pro 2 osoby" lákající mimo jiné na romantickou večeři při svíčkách.

Dále je zde možnost využití prostorů pro konání firemní akce či večírku:

  • Konferenční sál s kapacitou 90 míst
  • menší sál -vinotéka s kapacitou 40 míst
  • Vinárna s možnost řízené degustace vín s kapacitou 26 míst
  • Technika
  • Ubytování
  • Catering

Možnosti stravování

Host si může vybrat ze široké nabídky pokrmů - předkrmů, polévek, hlavních jídel, bezmasých jídel, salátů, dezertů, příloh i pochutin vhodných k vínu. Na své si ale přijdou i malí strávníci.

Popis okolí

Město Miroslav, kde se vinařství Hanzel nachází, leží na jižní Moravě, na cestě mezi Brnem a Znojmem.

Tipy na výlet po okolí

V okolí lze navštívit miroslavský zámek, Chrám sv. Petra a Pavla, židovský hřbitov, evangelický kostel, radnici a Miroslavské kopce, které jsou Národní přírodní památkou. Nedaleko se také nachází historické město Znojmo s celou řadou památek. V okolí se je také k dispozici velké množství cyklotras, které jsou podrobněji popsány na webových stránkách vinařství.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Festival otevřených sklepů – Podzim…

21.10.2023 - 22.10.2023
Otevřené sklepy v Novém…

32. Festival otevřených sklepů míří za víny na Znojemsko. Sklepy o víkendu 21. (10-21 hod) a 22. (10-15 hod) října…

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete