Statistika našeho portálu

  • 101 433 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Wellness Hotel Babylon ****

Liberec

WELLNESS HOTEL BABYLON je součástí unikátního ostrova zábavy - CENTRA BABYLON. Nachází se v srdci krajského města Liberce v severních Čechách, v liberecké kotlině mezi Ještědským hřbetem a Jizerskými horami. Součástí Libereckého kraje jsou další chráněné krajinné oblasti Krkonoše a Lužické hory, které skrývají krásné lesy, údolí a tvoří velmi příjemné prostředí pro pobyt návštěvníků s řadou zajímavých turistických cílů.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nitranská 1, Liberec
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Liberec
Obec
Liberec
Recepce
+420 48 5 2 49 593
Rezervace
+420 48 5 2 49 597
E-mail
info@hotelbabylon.cz
E-mail rezervace
rezervace@hotelbabylon.cz
Instagram
www.instagram.com/wellnesshotelbabylon
Facebook
www.facebook.com/wellnesshotelbabylon
Web
https://www.hotelbabylon.cz
ano
ano
ano
ano kryté
ano
ano
ano
ano
ano
ano
ano

Fotogalerie k článku

Vybavení

Wifi
Internet
Minibar
Parkování
Povlečení
Přistýlka
Ručníky
Sprchový kout
Vana
Toaletní papír
TV

Popis ubytování

WELLNESS HOTEL BABYLON je součástí jedinečného zábavního, relaxačního a naučného komplexu - CENTRA BABYLON. Vzhledem ke své kapacitě (přes 1000 lůžek) a rozmanitosti hotel nabízí kvalitní ubytování pro široký okruh zákazníků. Díky osobitému stylu a kvalitním službám zde najdete komfort a klidné zázemí pro firemní klientelu, ale i rodinu s dětmi. Díky rozdělení hotelu na Wellness, Business a Family část si na své přijde i ten nejnáročnější zákazník.

Hotel má výbornou polohu - ubytování je přímo v centru Liberce!

A je také snadno dostupný z Prahy
- pouze 45 minut jízdy autem (sjezd Liberec centrum). Leží poblíž polského i německého příhraničí, nedaleko lyžařských a turistických cílů – Ještědu, Jizerských hor a Krkonoš.

Možnosti stravování

Snažíme se neustále zlepšovat naše služby k Vaší plné spokojenosti, a tak jsme pro Vás rozšířili nabídku stravování ve WELLNESS HOTELU BABYLON! Vedle snídaní a večeří máte nyní možnost využít též nabídky obědů! Nově si také můžete objednat ubytování nejen se snídaní či polopenzí,ale i včetně plné penze.

Popis okolí

Malebné krajské město Liberec je svou polohou unikátním spojením mezi sportem v okolní přírodě a kulturním vyžitím v historickém městě. Město se pyšní mnoha významnými budovami, např. radnicí, postavenou v novorenesančním stylu a dokončenou v roce 1893, jež je symbolem bohatství a hospodářského i kulturního rozvoje města. Za budovou radnice se nachází Divadlo F. X. Šaldy z roku 1883. Budovy lázní, muzea a obchodní komory tvoří svojí honosností a čistotou stylu zlaté jádro historické části města, jehož ozdobou je pak vilová čtvrť z přelomu 19. a 20. století, která svou jedinečností dokresluje tehdejší rozmach Liberce.

Tipy na výlet po okolí

Okolí Liberce i samo město skýtá množství příležitostí k nejrůznějším sportům provozovaným jak na amatérské, tak i na profesionální úrovni. K rekreačnímu sportování můžete využít okolních hor, jež vytvářejí ideální podmínky zejména pro turistiku, cykloturistiku nebo běh na lyžích, ale i golf. Na Ještědu je vybudován sportovní areál určený pro sjezdové lyžování, běh na lyžích a skoky na lyžích. Pro běh na lyžích slouží i běžecký areál ve Vesci. Ke sportování přímo ve městě lze využít moderní multifunkční Home Credit Arenu, která je domovem hokejového klubu Bílí tygři Liberec, fotbalový Stadion U Nisy, domovský stadion Slovanu Liberec, nebo plavecký bazén. Profesionální i začínající hráči golfu si přijdou na své. V blízkém okolí Liberce si můžete pro svou hru vybrat z několika golfových hřišť. Golf Grabštejn, Golf Harrachov, Golf Liberec, Golf Malevil, Golf Semily YPSILON GOLF RESORT LIBEREC a také Golf Club Ještěd, malebný areál situovaný na slunném úpatí Ještědu, který nabízí mnoho aktivit pro golfové hráče, začátečníky i rodiny s dětmi, včetně nově otevřené Golfové akademie se 6 jamkami.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Liberecký kávový festival 2024

27.01.2024 - 28.01.2024
PALÁC Liebieg

Připravte se na kávový zážitek jako žádný jiný! Druhý ročník Libereckého kávového festivalu se blíží a vy jste srdečně…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete