Statistika našeho portálu

  • 86 056 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Wellness Hotel Lužan - Rumburk

Lužické náměstí 211/15, Rumburk

Luxusní hotelový komplex nabízí ubytování ve 30 dvoulůžkových  pokojích  z toho ve 4 apartmánech. Součástí každého pokoje je koupelna s masážním sprchovým koutem nebo masážní vanou, WC, TV se satelit.příjmem,  internet,  telefon, vysoušeč vlasů.Naše  KONGRESOVÉM CENTRU s kapacitou 50 osob je vhodné pro firemní akce, rauty, výstavy, školení a vzdělávací kurzy nebo semináře.K dispozici máte ozvučen…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lužické náměstí 211/15, Rumburk
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Rumburk

Fotogalerie k článku

Luxusní hotelový komplex nabízí ubytování ve 30 dvoulůžkových  pokojích  z toho ve 4 apartmánech. Součástí každého pokoje je koupelna s masážním sprchovým koutem nebo masážní vanou, WC, TV se satelit.příjmem,  internet,  telefon, vysoušeč vlasů.

Naše  KONGRESOVÉM CENTRU s kapacitou 50 osob je vhodné pro firemní akce, rauty, výstavy, školení a vzdělávací kurzy nebo semináře.K dispozici máte ozvučení, projekční technika, TV,  DVD. V průběhu akce Vám  zajistíme kompletní gastronomický servis buď ve formě švédských stolů nebo teplé kuchyně.

Možnosti stravování

V objektu se nachází pizzerie. Její návštěva je stylovým i gastronomickým zážitkem. Nabízíme bohatý výběr z italských a řeckých specialit, salátů, těstovin a masových specialit. Ochutnáte z 32 druhů pizzy, jejichž přípravu budete sledovat přímo v restauraci, kde je umístěna i pec. 

Popis okolí

Rumburk je město v nejsevernější části České republiky. Nabízí návštěvníkům nejenom historické památky, ale hlavně možnost výletů do okolní panenské přírody.  Jsou zde ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, houbaření nebo sportovní vyžití pro celou rodinu. Hotel Lužan je umístěn ve středu města na Lužickém náměstí. Díky svému umístění je tento hotel vhodný pro kongresovou činnost, školení, rodinné oslavy či k přátelskému posezení.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Masopust v ZOO Děčín

15.02.2019 - 02.03.2019
ZOO Děčín - Pastýřská…

Nebojíte se zadělat těsto a usmažit ty nejlahodnější koblihy? Pokud ne a jste navíc ještě i soutěživý typ, pak právě…

Koncert Společná věc - Varnsdorf

05.03.2019 - 05.03.2019
Městské divadlo,…

Hra Tomáše Pfeiffera na Vodnářský zvon s doprovodem velkoplošné projekce přináší neopakovatelný umělecký zážitek. V…

T-Mobile Olympijský běh - Děčín

19.06.2019 - 19.06.2019
Děčín

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete