Statistika našeho portálu

  • 98 404 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Wellness hotelu DIANA - Velké Losiny

01.10.2019 - 31.10.2019 Velké Losiny

Jak se udržet v dobré náladě a připravit se na dlouhé zimní večery? Krásná příroda, lehká turistika, a hlavně klid na čerstvém vzduchu v podhůří Jeseníků.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Wellness hotel Diana
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Šumperk
Obec
Velké Losiny

Fotogalerie k článku

Pokud by se vám to přece jenom zdálo málo, nabízíme ještě sirnou termální léčivou vodu v lázních Velké Losiny zlepšující fyzickou kondici, přispívá k úlevě kloubů a svalů a šetří srdce. Mohli bychom říct, že takový příjemný odpočinek v krásném prostředí s využitím léčivých pramenů propojuje vše, co lidé v podzimním období potřebují, aby prožili zimu bez únavy a v dobré náladě.

Pokud patříte mezi milovníky hor a turistiky, krásných výhledů a naprostého klidu, doporučujeme pobyt ve Wellness hotelu Diana, který toto všechno nabízí. Hotel Diana je součástí termálních lázní Velké Losiny, nachází se cca 1,5 km od lázeňského areálu na okraji lesa s výhledem na hřebeny Jeseníků. Hotel nabízí komplexní služby pod jednou střechou a je určen pro aktivní dovolenou s nádechem relaxace a odpočinku. Ve Wellness hotelu Diana je možné si vybrat z několika wellness a relaxačních pobytů. Součástí hotelu je také restaurace s pestrou nabídkou výborných pokrmů. Skvělé wellness centrum, výborná kuchyně, turistika, množství cyklotras s různou náročností, ale také podzimní barvy hladící duši a odbourávající stresy. 

Termální lázně Velké Losiny využívají unikátní termální minerální sirné prameny, které vyvěrají z hloubky více než 1 km při teplotě kolem 36 stupňů Celsia. Termální sirná voda je pak vhodným doplňkem s pozitivním účinkem na pohybový aparát, nervovou soustavu a kožní nemoci. Její nespornou výhodou je, že umožňuje pohyb, tedy cvičení, plavání a relaxaci bolavým kloubům. Prameny se používají ke koupelím a vodním rehabilitacím, pramen Karel je pitný a obsahuje nejrůznější kationty, nejvíce vápník, sodík, hořčík, draslík a železo.

 

 

Tipy na výlet po okolí

Podzimní počasí přímo vybízí k tomu vyrazit do přírody a na výlety. K zasloužené relaxaci a odpočinku mohou Velké Losiny nabídnout ještě mnohem více - čisté klima podhůří Hrubého Jeseníku, nádherný renesanční zámek, mrazivou historii čarodějnických procesů, vzácnou výrobu ručního papíru a tzv. sedmý div České republiky – přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně.

 

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Mohelnický farmářský a řemeslný trh…

02.10.2022 - 02.10.2022
Náměstí

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Mohelnici

Džemfest 2022 - Šumperk

21.10.2022 - 21.10.2022
Šumperk

oblíbený festival Džemfest odtajnil program letošního 22. ročníku, který se uskuteční v pátek 21. října v Domě kultury…

Mohelnický farmářský a řemeslný trh…

06.11.2022 - 06.11.2022
Náměstí

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Mohelnici

Hudební festival Blues Alive - Šump…

17.11.2022 - 19.11.2022
Šumperk

Na letošní Blues Alive přijedou Sugaray Rayford, Ana Popović nebo Popa Chubby

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete