Statistika našeho portálu

  • 101 405 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Wild West Hotel - Dyjákovice

Dyjákovice

Wild  West  hotel,   nachází  v  klidném prostředí  na  jihu  Moravy  nedaleko  Znojma.  Hotel  má k dispozici  16 dvoulůžkových a 28 vícelůžkových.  Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny sprchou. Pro všechny příznivce cykloturistiky máme připravené ubytování na jednu noc, energeticky vydatnou snídani, možnost vyprání a vysušení oblečení a výstroje, uzamykatelnou místnost pro kolo. Pro Vaši firmu či  …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Dyjákovice 337, Dyjákovice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Znojmo
Obec
Dyjákovice

Fotogalerie k článku

Wild  West  hotel,   nachází  v  klidném prostředí  na  jihu  Moravy  nedaleko  Znojma.  Hotel  má k dispozici  16 dvoulůžkových a 28 vícelůžkových.  Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny sprchou. Pro všechny příznivce cykloturistiky máme připravené ubytování na jednu noc, energeticky vydatnou snídani, možnost vyprání a vysušení oblečení a výstroje, uzamykatelnou místnost pro kolo. Pro Vaši firmu či  rodinu uspořádáme večírek nebo oslavu dle Vašich přání a dispozic.

Možnosti stravování

Naše restaurace má kapacitu 80 – 100 míst a 100 – 200 míst při venkovním posezení. Restaurace je v duchu Harley Davidson. K dispozici je Jukebox, stolní fotbálek, kulečník, který je zdarma, ping pong, šipky nebo internet. Venku máme ohniště pro soukromé opékání nebo Vám připravíme prasátko či uděláme maso na lávovém grilu. Venku je pódium, kde Váš večírek může zpříjemnit hudební produkce.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Štěpánská pálka 2023 v Polánce aneb…

27.12.2023 - 27.12.2023
Víceúčelový sál TJ…

Turnaj ve stolním tenisu.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete