Statistika našeho portálu

  • 100 996 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Zámeček Kalek - Kalek

Kalek

Nová turistická destinace, kvalitní ubytování 350Kč/osoba/noc, půjčovna kol, lyží, čtyřkolek, finská grillkota celoroční grilování, infocentrum, dětské hříště, úschovna kol a lyží, kadeřnictví, masáže, pedikůra, wi-fi.Ubytovací kapacita hotelu je 24 lůžek v 9 pokojích v 1. patře areálu. Každý pokoj má lůžka o šíři 90 cm, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, WC, koupelny mají podlahové t…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kalek 1, Kalek
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Chomutov
Obec
Kalek

Fotogalerie k článku

Nová turistická destinace, kvalitní ubytování 350Kč/osoba/noc, půjčovna kol, lyží, čtyřkolek, finská grillkota celoroční grilování, infocentrum, dětské hříště, úschovna kol a lyží, kadeřnictví, masáže, pedikůra, wi-fi.

Ubytovací kapacita hotelu je 24 lůžek v 9 pokojích v 1. patře areálu. Každý pokoj má lůžka o šíři 90 cm, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, WC, koupelny mají podlahové topení. Apartmán je dvoupodlažní a je vybaven vanou s vířivkou, navíc samostatné WC. Na pokojích jsou TV LCD s úhlopříčkou 102 cm, satelit, přípojka internetu, IP telefon s přímou volbou s levnějším voláním zvláště do zahraničí, minibar. Na pokoj je možno připravit dětskou postýlku pro děti do 2 let.

Možnosti stravování

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů v době 7:00 - 9:30 hod. Švédský stůl obsahuje: pečivo, káva, čaj, sodovka, džus, ovoce, zelenina, salám, sýr plátkový, sýr tavený, máslo, džem, med. Interiér restaurace je moderně zařízen, restaurace je v několika úrovních, nepatrně oddělených. Nechybí krb s uzavřeným ohněm a pohovkami. Potěšit se můžete dobrým jídlem a také nápoji v dobrých cenách a malých porcích. Celková kapacita restaurace je 50 míst.

V těsné blízkosti areálu je umístěna pravá finská grilkota, nabízí kapacitu až 20 hostů. Rezervaci grilkoty je možno učinit v recepci, kde si také objednáte předem jaké požadujete připravit občerstvení na gril. Součástí pronájmu grilkoty je připravené dřevo na oheň a konečný úklid. Grilkota je vybavena pravým finským nádobím, sobími kožešinami , hodinami, dřevěnými pohárky na finskou vodku a dalšími specialitami dovezenými z Finska.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete