Statistika našeho portálu

  • 95 094 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Zámeček La Veneria - Valtice

Valtice

Zámeček LA VENERIA ? 500 let staré sídlo Vrchního lovčího /Grand Veneur/ liechtensteinských knížat se nachází v zámeckém parku státního zámku Valtice UNESCO v Lednicko-valtickém areálu na Jižní Moravě. V objektu z roku 1658, nově rekonstruovaném v roce 2007, je nabízeno exkluzivní čtyřhvězdičkové ubytování zámeckého stylu za přijatelné ceny. Objekt přestavěl do původní podoby baron Karel Dominik.…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Zámeček LA VENERIA ? 500 let staré sídlo Vrchního lovčího /Grand Veneur/ liechtensteinských knížat se nachází v zámeckém parku státního zámku Valtice UNESCO v Lednicko-valtickém areálu na Jižní Moravě. V objektu z roku 1658, nově rekonstruovaném v roce 2007, je nabízeno exkluzivní čtyřhvězdičkové ubytování zámeckého stylu za přijatelné ceny. Objekt přestavěl do původní podoby baron Karel Dominik. Ve čtyřech pokojích ? "modrý pokoj" "oranžový pokoj" "květinový pokoj" "svatební pokoj" je 12 lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální vybavení /sprcha nebo vířivá vana, WC/, barevná televize, klimatizace, pokoje jsou zařízeny zámeckým nábytkem atd. Před objektem je vlastní parking střežený kamerovým sytémem. K dispozici na požádání je přípojka na internet. Ze zahrady zámečku je přímý vstup do zámeckého parku UNESCO.

Možnosti stravování

Zámecká /kontinentální/ snídaně, která je zahrnuta do ceny ubytování, je servírována přímo na pokoj ? "do postele" nebo na terase v zahradě zámečku. Na objednávku pro skupiny degustace vín, středověká rytířská hostina, večeře, rauty, coffeebreak, cimbál nebo popová skupina, tanec, folklorní vystoupení, program /šermíři, polykači plamenů, břišní tanečnice, atd./

Popis okolí

Ze zahrady zámečku je přímý vstup do zámeckého parku UNESCO.

Tipy na výlet po okolí

zámeček La Veneria /sídlo barona Karla Dominika/ 0km, katolický kostel Nanebevzetí pany Marie 400m, Kolonáda Reistna 1km, zámeček Rendezvous 2km, salet Tří Grácií 3km, zámeček Belveder 3km, Janohrad /umělá ruina/ 4km, Synagoga Břeclav 5km, zámek Valtice = rodina Liechtenstein, 50m, zámek Lednice = rodina Liechtenstein, 6km, zámek Mikulov = rodina Dietrichstein, 12 km, zámek Milotice = rodina Serényi, 30km, Dívčí hrady a Národní park Pálava 18km, jezera Nové Mlýny 20km, vykopávky Dolní Věstonice /"Věstonická Venuše"/ 15km, vykopávky Mikulčice /Slované/ Ratíškovice /Náklo = Velkomoravská říše, kupec Sámo, moravští králové Rostislav a Svatopluk 30 km, Moravské pole a hrad Falkenstein /král Přemysl Otakar II/ 20km, vykopávky Mikulčice 30km, vykopávky Carnutum = starořímská pevnost 35 km, Schönbrun Vídeň=císařské sídlo 50 km, Prátr Vídeň=zábavní park 50km,atd.Národní Salon vín ČR 100m, tropický skleník 6km, mořské akvárium 6km, hraniční přechod Rakousko 1km, hraniční přechod Slovensko 9km, atd.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Krajem vína - Májové putování okolí…

15.05.2021 - 15.05.2021
Velké Pavlovice

Užijte si zvlněnou vinařskou krajinu s dalekými výhledy a zažijte atmosféru jara mezi vinicemi. Na kole nebo pěšky…

Krajem vína - Letní putování po vin…

17.07.2021 - 17.07.2021
Mikulov

Vydejte se s námi na letní výlet na kole nebo pěšky. V sobotu 17. července budeme objevovat krásy Lednicko-Valtického…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

středa 14. duben

Dnes má svátek Vincenc

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete