Statistika našeho portálu

  • 101 408 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Zámecký hotel - Hranice

Hranice

Zámecký hotel v Hranicích nabízí gastronomické a ubytovací služby svým klientům od listopadu roku 2002, kdy byla dokončena jeho celková rekonstrukce. Celková kapacita 19-ti pokojů Zámeckého hotelu je 41 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením , TV, telefonem s možností připojení na internet a minibarem s širokým výběrem alko i nealko nápojů a doplňkového sortimentu. Pro klienty h…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Jiráskova č.p. 140, Hranice
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Přerov
Obec
Hranice

Fotogalerie k článku

Zámecký hotel v Hranicích nabízí gastronomické a ubytovací služby svým klientům od listopadu roku 2002, kdy byla dokončena jeho celková rekonstrukce. Celková kapacita 19-ti pokojů Zámeckého hotelu je 41 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením , TV, telefonem s možností připojení na internet a minibarem s širokým výběrem alko i nealko nápojů a doplňkového sortimentu. Pro klienty hotelu jsou připraveny další doplňkové služby - praní prádla, pokojová služba a prodejna v recepci hotelu.

Popis okolí

Město Hranice leží ve střední části Moravy v území Moravské brány v místě historické obchodní cesty mezi Polskem a Jižní Evropou. Samo město Hranice svojí historií přesahující 700 let je dokladem o významu nejen svého regionu, ale i vlastní lokality a jejího osídlení. Městem Hranice protéká řeka Bečva a okolí města je zajímavé svým reliéfem i bohatým zalesněním. Město leží mezi pohořími Oderské vrchy a Moravskoslezské Beskydy. Vlastní město skýtá návštěvu renesančního zámku z 16. století s bohatými vnitřními arkádami. V současné době je v zámku sídlo Městského úřadu. Ve městě jsou dvě výstavní galerie, přičemž jedna je v gotickém sále bývalé radnice, druhá v rekonstruovaném objektu historické budovy Synagogy.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete