Statistika našeho portálu

  • 95 435 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Zámecký statek Býkov - Třemošná

Třemošná

Romanticky laděný, příjemně vybavený hotel uprostřed lesů, který je výjimečný svou atmosférou dávno zašlých časů a útulným zámeckým prostředím ve stylu selského baroka.Leží devět kilometrů na sever od Plzně. *35 pokojů, 78 lůžek / všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, parketovými podlahami, Wifi vysokorychlostním připojením, většina pokojů je navíc vybavena LCD Flat TV, telefonem a fénem *WiFi …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hromnice 55, Třemošná
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Plzeň-sever
Obec
Třemošná

Fotogalerie k článku

Romanticky laděný, příjemně vybavený hotel uprostřed lesů, který je výjimečný svou atmosférou dávno zašlých časů a útulným zámeckým prostředím ve stylu selského baroka.Leží devět kilometrů na sever od Plzně. *35 pokojů, 78 lůžek / všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, parketovými podlahami, Wifi vysokorychlostním připojením, většina pokojů je navíc vybavena LCD Flat TV, telefonem a fénem *WiFi vysokorychlostní připojení ve všech sálech.

Možnosti stravování

Restaurace - zařízená v selském stylu nabízí možnost posezení u dobrého jídla. Při pěkném počasí je možno posnídat na terase a vychutnat výhled na nedotčenou krajinu. Venkovní terasa s nádherným výhledem do přírody.

Popis okolí

Zámecký statek Býkov se nalézá uprostřed nedotčené přírody v nádherné lesnaté krajině, která je opravdovým rájem pro milovníky dovolené v přírodě.

Tipy na výlet po okolí

Navštívit lze letecké muzeum Zruč, evropský unikát " Modré jezírko " Hromnice,.klášter Plasy či metropoli západočeského kraje Plzeň. Na letišti Plasy, vzdáleném pouze 8 km, je možno pronajmout letadlo na vyhlídkové lety a vychutnat si tak pohled na malebnou krajinu Plzeňska.Okolí je protkáno cyklotrasami, hotel leží na Jakubské cestě.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

neděle 13. červen

Dnes má svátek Antonín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete