Statistika našeho portálu

  • 89 475 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 164 Míst a památek

Zámek Libkova Voda - Libkova Voda

Libkova Voda

Zámek Libkova Voda - Jedná se o jednopatrový zámeček s apartmány ve 4* standardu, ke kterému patří malebné nádvoří s památkově chráněným špýcharem a rozlehlá zahrada. Vybrat si můžete ze čtyř apartmánů, které se nacházejí v hlavní budově celého objektu, 2x 4+4, 2x 6+2. Každý apartmán má samostatnou moderně vybavenou kuchyň, obývací pokoj, útulně zařízené ložnice a vlastní sociální zařízení s komp…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Zámek Libkova Voda - Jedná se o jednopatrový zámeček s apartmány ve 4* standardu, ke kterému patří malebné nádvoří s památkově chráněným špýcharem a rozlehlá zahrada. Vybrat si můžete ze čtyř apartmánů, které se nacházejí v hlavní budově celého objektu, 2x 4+4, 2x 6+2. Každý apartmán má samostatnou moderně vybavenou kuchyň, obývací pokoj, útulně zařízené ložnice a vlastní sociální zařízení s kompletně vybavenou koupelnou a WC. Pobyt zde představuje velmi ojedinělý zážitek.

Možnosti stravování

Ubytování bez stravování. Vlastní vaření. Stravu možno zajistit formou cateringu pro větší skupinu lidí.

Popis okolí

Obec Libkova Voda je malou vesničkou s přibližně 200 obyvateli. Ve vesnici se nachází kostel a hostinec. Nejsou zde zavedeny názvy ulic, domy mají jen čísla popisná. Náš zámek s č.p. 57 je vyznačen na mapě jako památka! Naproti zámku roste již 400 let lípa a je památkově chráněna. Nalevo od hlavní budovy zámku stojí památkově chráněná budova špýcharu a na jeho zevnějšku se tudíž nesmí nic měnit. Hned naproti zámku je malé dětské hřiště.

Tipy na výlet po okolí

5 km od Libkovy Vody se nachází město Pelhřimov, které je památkovou rezervací. V okolí Pelhřimova můžete navštívit jeden z nejvyšších vrcholů Českomoravské vrchoviny – Křemešník. Za výlet jistě také stojí historické jádro města Jihlava, město Jindřichův Hradec či město Telč, které je zapsáno na seznamu UNESCO.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Pohádkové noční prohlídky na zámku …

23.08.2019 - 23.08.2019
Zámek Žirovnice

Noční prohlídka pro děti plná úkolů a tajemství.

Celostátní hasičský festival dechov…

24.08.2019 - 25.08.2019
Masarykovo náměstí

Pro koho je Pelhřimov spojován pouze se zajímavou historií a festivalem zaměřeným na české a moravské rekordy, najde v…

Festival hudby a piva Pivní Kamenic…

06.09.2019 - 07.09.2019
Pivovar, nám. Čsl.…

2. ročník pivních slavností v Kamenici nad Lipou, které Vám přinesou nejen 10 pivovarů s celkem 60 druhy piva, ale také…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete