Statistika našeho portálu

  • 95 214 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Zámek Libkova Voda - Libkova Voda

Libkova Voda

Zámek Libkova Voda - Jedná se o jednopatrový zámeček s apartmány ve 4* standardu, ke kterému patří malebné nádvoří s památkově chráněným špýcharem a rozlehlá zahrada. Vybrat si můžete ze čtyř apartmánů, které se nacházejí v hlavní budově celého objektu, 2x 4+4, 2x 6+2. Každý apartmán má samostatnou moderně vybavenou kuchyň, obývací pokoj, útulně zařízené ložnice a vlastní sociální zařízení s komp…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Zámek Libkova Voda - Jedná se o jednopatrový zámeček s apartmány ve 4* standardu, ke kterému patří malebné nádvoří s památkově chráněným špýcharem a rozlehlá zahrada. Vybrat si můžete ze čtyř apartmánů, které se nacházejí v hlavní budově celého objektu, 2x 4+4, 2x 6+2. Každý apartmán má samostatnou moderně vybavenou kuchyň, obývací pokoj, útulně zařízené ložnice a vlastní sociální zařízení s kompletně vybavenou koupelnou a WC. Pobyt zde představuje velmi ojedinělý zážitek.

Možnosti stravování

Ubytování bez stravování. Vlastní vaření. Stravu možno zajistit formou cateringu pro větší skupinu lidí.

Popis okolí

Obec Libkova Voda je malou vesničkou s přibližně 200 obyvateli. Ve vesnici se nachází kostel a hostinec. Nejsou zde zavedeny názvy ulic, domy mají jen čísla popisná. Náš zámek s č.p. 57 je vyznačen na mapě jako památka! Naproti zámku roste již 400 let lípa a je památkově chráněna. Nalevo od hlavní budovy zámku stojí památkově chráněná budova špýcharu a na jeho zevnějšku se tudíž nesmí nic měnit. Hned naproti zámku je malé dětské hřiště.

Tipy na výlet po okolí

5 km od Libkovy Vody se nachází město Pelhřimov, které je památkovou rezervací. V okolí Pelhřimova můžete navštívit jeden z nejvyšších vrcholů Českomoravské vrchoviny – Křemešník. Za výlet jistě také stojí historické jádro města Jihlava, město Jindřichův Hradec či město Telč, které je zapsáno na seznamu UNESCO.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

úterý 11. květen

Dnes má svátek Svatava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete