Statistika našeho portálu

  • 94 729 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Zámek Mělník - Mělník

Mělník

UBYTOVÁNÍ NA ZÁMKU Chcete strávit romantickou noc na zámku? Užijte si noc v pokoji, kde spával Karel IV. se svou manželkou Eliškou Pomořanskou nebo Jan Lucemburský s Eliškou Přemyslovnou. Celoročně jsou vám k dispozici dva luxusní pokoje přímo v hlavní věži zámku. "Pokoj Kněžny Ludmily" je 65 m2 velké střešní apartmá s 12m2 koupelnou se sprchovým koutem, oddělené postele té nejvyšší kvality zn. H…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Svatováclavská/19/16, Mělník
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Mělník
Obec
Mělník

Fotogalerie k článku

UBYTOVÁNÍ NA ZÁMKU Chcete strávit romantickou noc na zámku? Užijte si noc v pokoji, kde spával Karel IV. se svou manželkou Eliškou Pomořanskou nebo Jan Lucemburský s Eliškou Přemyslovnou. Celoročně jsou vám k dispozici dva luxusní pokoje přímo v hlavní věži zámku. "Pokoj Kněžny Ludmily" je 65 m2 velké střešní apartmá s 12m2 koupelnou se sprchovým koutem, oddělené postele té nejvyšší kvality zn. Hypnos, TV, bar, internet. "Apartmá Prince Jiřího" je 65 m2 velké apartmá, s 10 m2 šatnou a 25 m2 luxusní koupelnou se sprchovým koutem i vanou. Dominantou pokoje je manželská postel king size zn. Hypnos. TV, bar a internet. Pro svatby zdarma.

Možnosti stravování

RESTAURACE S VYHLÍDKOU Restaurace s kapacitou 200 míst a nádhernou vyhlídkou na soutok Labe s Vltavou a vinici sv. Ludmily. Otevřeno denně od 10.00 do 17.00 hod. Večery a akce na objednávku. V zámecké restauraci nabízíme bohatý výběr salátů, studených předkrmů, hlavních jídel se zeleninou a různými dezerty nebo naše standardní menu včetně kávy nebo čaje. Specialitou jsou zvěřinová jídla a čerstvé ryby z Liběchova. Během týdne nabízíme obědové menu za 80 Kč, výběr ze tří jídel, od 11.00 do 13.30 hod. ZÁMECKÁ CUKRÁRNA Novinkou je zámecká cukrárna ve stylu Ludvíka XIV., vybavená originálním nábytkem, v létě se zahrádkou na nádvoří zámku. Během neděle dotváří jedinečnou atmosféru klavírista. Otevřeno denně od 9.30 do 18.00 hod. V létě je prodloužena otevírací doba do 20.00 hod. Bohatý výběr zákusků vlastní výroby, čokoládových pralinek, kávy a Lobkowiczkých vín.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

neděle 17. leden

Dnes má svátek Drahoslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete