Statistika našeho portálu

  • 100 972 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Zámek Potštejn - Potštejn

Potštejn

Zkusili jste již spát jako kníže nebo kněžna přímo na zámku? Nově zrekonstruovaný barokní zámek rodinného stylu z 18. století Vám nabízí ubytování pro 18 osob v nadstandardně vybavených zámeckých pokojích a luxusních apartmá. Zámecký hotel je svou nevšední atmosférou určen milovníkům romantiky, firmám, ale i rodinám s dětmi. Pořádáme kongresy, školení i firemní večírky až pro 150 osob. Finská sau…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Zkusili jste již spát jako kníže nebo kněžna přímo na zámku? Nově zrekonstruovaný barokní zámek rodinného stylu z 18. století Vám nabízí ubytování pro 18 osob v nadstandardně vybavených zámeckých pokojích a luxusních apartmá. Zámecký hotel je svou nevšední atmosférou určen milovníkům romantiky, firmám, ale i rodinám s dětmi. Pořádáme kongresy, školení i firemní večírky až pro 150 osob. Finská sauna, ajurvédské masáže a soukromé večeře v zámeckém salónku. Možnost využití soukromých prohlídek zámku, sklepení, zámecké kavárny s dětskou hernou či přilehlého parku v anglickém stylu. Ubytování na zámku je nezapomenutelný zážitek. Nabízíme jednotlivé pobyty i zážitkové balíčky.

Možnosti stravování

V okolí zámku se nachází 3 restaurace, zámek zajišťuje snídaně a nabízí zámeckou cukrárnu.

Popis okolí

V obci Potštejn se nachází zřícenina věhlasného hradu Potštejn, také country vesnička, mnoho turistických i cyklo stezek i vzdušné lázně.

Tipy na výlet po okolí

Zámek Potštejn nabízí rozsáhlé kulturní i zábavné vyžití pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete