Statistika našeho portálu

  • 102 559 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

TIPY NA VÍKEND 1. – 2. června

Fotogalerie k článku

Praha

Zúčastněte s pohádkového Dne dětí ve Westfield Chodov Praha. Oslavte svátek všech dětí s oblíbenou Princeznou na hrášku ve Westfield Chodov. V obchodním centru vás přivítají herci ze zbrusu nové filmové pohádky a nebude chybět velmi bohatý program plný soutěží a zábavy (nejen) pro všechny prince a princezny.

Středočeský kraj

Navštivte komiksovou výstavu ilustrátora Nicolase Mahlera z kresleného životopisu Franze Kafky, kterou pořádá Mělnické kulturní centrum – MEKUC.

Vysočina

Tuto sobotu se můžete zúčastnit akce Tvoříme v Panském dvoře Telč v rámci Dnu dětí. Můžete se těšit na malování na obličej, pískování, lepení, sádrové odlitky a další originální tvoření a to celý den od 9:00 do 17:00.

Jihočeský kraj

A dětmi rozhodně vyrazte na další ročník ragbyového dětského dne v sobotu 1. června 2024, který proběhne na hřišti u ZŠ Bezdrevská na sídlišti Vltava v Českých Budějovicích.

Plzeňský kraj

Milovníci piva by si jistě neměli nechat ujít Bolevecké vinobraní v Plzni, které proběhne 1. června. První ročník nabídne piva z šesti regionálních pivovarů, dobré jídlo i pořádnou porci rockové muziky.

Karlovarský kraj

Na Den dětí vás v Karlových Varech již tradičně čeká dětský den s hasiči a s mateřským centrem. Čekají vás soutěže, skákací hrad a spoustu dalšího. Mimo jiné vás čeká pěna, plyšáci a autogramiáda několika hráčů HC Energie.

Ústecký kraj

Lovosicích proběhne již 29. ročník festivalu Hašmar Country. Přijeďte se podívat!

Liberecký kraj

Přijďte si zpříjemnit Den děni na hrad Rotštejn, kde vás čeká Plyšové štěstíčko. Připravena je tradiční výstava medvídků a mědvědiček. Výběr ze třetí největší soukromé sbírky v ĆR.

Královéhradecký kraj

Přijeďte se podívat na show plné adrenalinu a dechberoucích akrobatických výkonů do Trutnova. Soubory z Austrálie, Maďarska, Izraele i česká cirkusová špička. Uvidíte také představení vzniklé v rámci australsko-české cirkusové školy CZirkidz. To vše v trutnovském Uffu a přilehlém šapitó od 29. května do 2. června.

Pardubický kraj

Toto si nesmíte nechat ujít! Jedním z divácky nejpřitažlivějších vystoupení je na každém leteckém dnu skupinová akrobacie. Ta nebude chybět ani v programu letošního dvaatřicátého ročníku Aviatické pouti, který se uskuteční o víkendu 1. a 2. června 2024 v Pardubicích. Divákům se na pardubickém nebi předvede známá akrobatická skupina Flying Bulls Aerobatics Team létající s vrtulovými akrobatickými speciály Xtreme Air XA42.

Jihomoravský kraj

Přijeďte oslavit Den dětí v Mikro-Teatru Brno. Léto se blíží, už se skoro cákáte u jezera, ale ještě si pojďte s námi užít oslavu! Slavit budeme Den dětí a otevřené bude divadlo i dvorek se zmrzlinou na dosah!

Nenechte si ujít Zlín Film Festival - Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež je nejstarším festivalem svého druhu na světě. Svým rozsahem, historií a tradicí nemá v mezinárodním měřítku obdoby. Letos promítneme 293 filmů z 55 zemí světa.

Olomoucký kraj

Jste srdečně zváni na akci s názvem Šumný Šumperk – Slavnosti města Šumperka, které budou vrcholit v sobotu 1. června. V tento den bude slavnostmi žít celé město a vy se můžete společně s námi těšit na pestrý a bohatý program pro děti i dospělé. V rámci Šumného Šumperka se částečně přeneseme do období Malé Vídně a pozdějšího období první republiky, společně tak zahájíme slavnosti tematickým průvodem v čele s autoveterány a chůdaři.

Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj navštíví Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka. Festival Leoše Janáčka oslaví i Smetanu a Dvořáka, přijedou světové hvězdy Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka bude letos probíhat ve slavnostní atmosféře. Na oslavy 170. výročí Janáčkova narození se od 30. května do 3. července sjede do Ostravy a dalších šesti míst Moravskoslezského kraje česká i světová interpretační, pěvecká a baletní špička. Slavit se bude také výjimečný Rok české hudby s připomínkou dalších velikánů: Bedřicha Smetany a Antonína Dvořáka. K vrcholům letošního festivalového ročníku budou patřit nejen ostravské koncerty, ale také velký program "Vše nejlepší, Leoši!", nové provedení Janáčkovy opery Káťa Kabanová nebo světová baletní premiéra "Návraty" v Hukvaldech.

Zajímavé akce v okolí

Auto-moto-Farmářské a bleší trhy Tu…

30.06.2024 - 30.06.2024
Stružinec, Tuhaň, 51251

Všechny zveme na Neděli 30. června 2024 do obce Tuhaň u Semil, na tradiční auto-moto, farmářské a bleší trhy.

Třebsínské zvonění 2024 - Krňany

05.07.2024 - 06.07.2024
Třebsín 100

Hudební festival pro celou rodinu, zaměřený na country, bluegrass, folk a trampskou muziku

Bardzo fajný letní kino na Pragovce…

25.06.2024 - 25.06.2024
Max Space

Servírujeme vám již sedmý ročník letního kina na Pragovce, tentokrát se zastřešujícím tématem růst a půst. Letos budeme…

Farmářský a řemeslný trh 2024 – Úst…

25.06.2024 - 25.06.2024
Mírové náměstí

Zveme Vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy do Ústí nad Orlicí.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 25. červen

Dnes má svátek Ivan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete