Statistika našeho portálu

  • 102 672 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Pohádkový Den dětí ve Westfield Chodov 2024 - Praha

01.06.2024 Praha

Oslavte svátek všech dětí s oblíbenou Princeznou na hrášku ve Westfield Chodov. V obchodním centru vás přivítají herci ze zbrusu nové filmové pohádky a nebude chybět velmi bohatý program plný soutěží a zábavy (nejen) pro všechny prince a princezny.

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Oslavte svátek všech dětí s oblíbenou Princeznou na hrášku ve Westfield Chodov. V obchodním centru vás přivítají herci ze zbrusu nové filmové pohádky a nebude chybět velmi bohatý program plný soutěží a zábavy (nejen) pro všechny prince a princezny.

Přijďte si s celou rodinou užít doslova pohádkový Den dětí do obchodního centra na pražském Chodově. Letní terasa ve druhém patře obchodního centra Westfield Chodov se otevře všem dětským oslavencům i jejich doprovodu v sobotu 1. června ve 13 hodin a zavede návštěvníky do pohádkového království. Nové filmové zpracování oblíbené české pohádky vstoupí do kin 30. května a protagonisté zavítají za malými fanoušky přímo na Chodov. Na programu je autogramiáda Lucie Vondráčkové i dalších aktérů, jako je například představitelka hlavní role Jasmína Houf. O pohádkové zpívání s princem se postará muzikálový zpěvák Ladislav Korbel.

Malé princezny, princové i rytíři si ve výtvarných dílničkách budou moci vytvořit vlastní korunky a meče. Ti nejmenší mohou sáhnout po omalovánkách nebo razítkách, pro všechny jsou pak v průběhu odpoledne připraveny dva workshopy zaměřené na upcyklaci. Tam si budou zájemci moci vytvořit například vlastní praktický pytel na hračky.

Chybět nebude ani zkrášlovací koutek, kde si malé parádnice vyzkouší líčení a pokusí se vykouzlit účes na vznešené princeznovské hlavě. Rozhodně doporučujeme nezmeškat plesové tanečky a nácvik správného šlechtického chování. Samozřejmě nebudou chybět četné soutěže o hodnotné ceny.

Nakonec bude možnost vyfotit ve speciálním pohádkovém fotokoutku a zaznamenat tak toto skvělé rodinné odpoledne do rodinného alba. Po celou dobu akce bude hrát živá kapela. Vstup je samozřejmě zdarma.  Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Bardzo fajný letní kino na Pragovce…

16.07.2024 - 16.07.2024
Max Space

Servírujeme vám již sedmý ročník letního kina na Pragovce, tentokrát se zastřešujícím tématem růst a půst. Letos budeme…

Performativní přednáška s antropolo…

18.07.2024 - 18.07.2024
Pragovka gallery

Pragovka Gallery vás 18. července od 18 hodin zve na doprovodný program k aktuální výstavě Šárky Koudelové a Gideona…

Letní kino Centrum Černý Most: Tlap…

18.07.2024 - 18.07.2024
Centrum Černý Most

Ve čtvrtek 18. července zveme všechny návštěvníky do letního kina na promítání filmu Tlapková patrola ve velkofilmu.…

Koncert skupiny R0XORM3N 2024 - Pra…

25.07.2024 - 25.07.2024
Pragovka Gallery,…

Pragovka Gallery vás 25. července od 18 hodin zve na doprovodný program k aktuální výstavě Martina Káni GEOVÝBĚH. V…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 15. červenec

Dnes má svátek Jindřich

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete