Statistika našeho portálu

  • 99 338 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

2. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL VELKÝCH DECHOVÝCH ORCHESTRŮ

22.06.2013 Prachatice

Velké náměstí PrachaticeDne 22. 6. 2013 se na Velkém náměstí v Prachaticích uskuteční druhý ročník mezinárodního festivalu velkých dechových orchestrů pod názvem "Prachatice 2013". Tato akce, jež dosud neměla v dějinách našeho města obdoby, vznikla v r. 2012 na popud Dechového orchestru Prachatice ve spolupráci s Městem Prachatice. Účast na festivalu prozatím přislíbily orchestry z Chorvatska,…

Adresa a kontaktní informace

Velké náměstí Prachatice
Dne 22. 6. 2013 se na Velkém náměstí v Prachaticích uskuteční druhý ročník mezinárodního festivalu velkých dechových orchestrů pod názvem "Prachatice 2013". Tato akce, jež dosud neměla v dějinách našeho města obdoby, vznikla v r. 2012 na popud Dechového orchestru Prachatice ve spolupráci s Městem Prachatice. Účast na festivalu prozatím přislíbily orchestry z Chorvatska, Slovinska, Německa, Vimperka a samozřejmě již zmíněný Dechový orchestr Prachatice. Jako zvláštní host festivalu by měla vystoupit kapela "Jižani" z Českých Budějovic - vítěz prestižní soutěže "Zlatá křídlovka".
Samotný program této akce sestává z dopoledního průvodu orchestrů městem a poté samostatných vystoupení jednotlivých souborů na Velkém náměstí. Závěrem zazní tři skladby v provedení všech hudebníků současně. Zhruba od 19. hodin se bude konat taneční zábava za doprovodu rockových kapel z německého Schwäbisch Gmündu a Prachatic.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 7. únor

Dnes má svátek Veronika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete