Statistika našeho portálu

  • 95 128 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Advent v Berouně

03.12.2017 - 24.12.2017 Beroun

 Nenechte si ujít Vánoční trhy v Berouně.Zahájení adventu připadá v letošním roce na neděli 3. prosince, kdy začne vánoční program ve městě. Sváteční atmosféru si budete moci užít už od 15:00 v kostele sv. Jakuba. Na vánočně vyzdobeném Husově náměstí zahájí adventní program v 16:00 Staročeští koledníci. Na pódiu před radnicí je vystřídá muzikálový sbor Šárky Pexové Tadooba, v 16:40 se představí…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Beroun, Husovo náměstí
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Beroun
Obec
Beroun

Fotogalerie k článku

 

Nenechte si ujít Vánoční trhy v Berouně.

Zahájení adventu připadá v letošním roce na neděli 3. prosince, kdy začne vánoční program ve městě. Sváteční atmosféru si budete moci užít už od 15:00 v kostele sv. Jakuba. Na vánočně vyzdobeném Husově náměstí zahájí adventní program v 16:00 Staročeští koledníci.

Na pódiu před radnicí je vystřídá muzikálový sbor Šárky Pexové Tadooba, v 16:40 se představí pěvecký sbor ZŠ na Wagnerově náměstí. Slavnostní rozsvícení stromu je plánováno na 17:00 a o světelné efekty postará Petr Burian s firmou Spitfire. První adventní neděle bude ukončena netradičně. Lidé se totiž mohou těšit na speciální představení Pražské zvonkohry Carillon. Během nedělního programu v centru Berouna návštěvníci zhlédnou také třináctimetrové loutky divadla Kvelb - Naděje Zrození.

Ani tentokrát nebudou chybět stánky s občerstvením. Novinkou bude prodej rybí polévky od místního podnikatele pana Alferyho. Další zajímavostí letošního berounského adventu bude kolotoč umístěný v horní části Husova náměstí. Ten bude pro děti k dispozici od první adventní neděle až do 22. prosince.

Podrobný bohatý program na jednotlivé dny zobrazíte kliknutím na obrázek.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Průvod Karla IV. - Karlštejn

05.06.2021 - 06.06.2021
Karlštejn

Tradiční průvod konaný na počest Karla IV., císaře římského a krále českého.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 22. duben

Dnes má svátek Evženie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete