Statistika našeho portálu

  • 95 235 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

Advent v Kolíně

25.11.2016 - 20.12.2016 Kolín

Město Kolín v listopadu a v prosinci pořádá Advent 2016, který jako každoročně zaplní náměstí i další vhodné prostory vystupujícími i posluchači.Jako první v pátek 25. listopadu proběhne Adventní řemeslný jarmark na Karlově náměstí od 8 do 17 hodin. Rozsvícení vánočního stromu se bude konat o dva dny později, v neděli 27. listopadu od 15.30 hodin. Doprovodný program zařídí T.K. Arnika Kolín a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kolín
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Kolín
Obec
Kolín

Fotogalerie k článku

Město Kolín v listopadu a v prosinci pořádá Advent 2016, který jako každoročně zaplní náměstí i další vhodné prostory vystupujícími i posluchači.

Jako první v pátek 25. listopadu proběhne Adventní řemeslný jarmark na Karlově náměstí od 8 do 17 hodin. Rozsvícení vánočního stromu se bude konat o dva dny později, v neděli 27. listopadu od 15.30 hodin. Doprovodný program zařídí T.K. Arnika Kolín a kolínská společnost Poprávu, od 16 hodin zahraje skupina Spirituál kvintet, v 16.45 bude rozsvícen vánoční strom a zapálena první adventní svíce za účasti kolínského faráře a v 17 hodin slavnostní podvečer zakončí opět Spirituál kvintet.

Druhé adventní zastavení u vánočního stromu je naplánováno na neděli 4. prosince od 17 hodin na náměstí. Představitelé radnice si přejí, aby si spolu s nimi obyvatelé města přišli zapálit další svíčku na adventním věnci a zazpívat koledy. V pondělí 5. prosince je na programu Mikulášská (nejen) pro děti s DDM Kolín. Setkání moderuje Luboš Votroubek a start je opět na Karlově náměstí v 17 hodin. Třetí adventní zastavení u vánočního stromu na rynku proběhne v neděli 11. prosince od 17 hodin. Ve čtvrtek 15. prosince od 10 do 18 hodin se uskuteční na Karlově náměstí Vánoční trh. Poslední, čtvrté adventní zastavení u vánočního stromu se koná v neděli 18. prosince od 17 hodin.

Advent ve městě ukončí v úterý 20. prosince Vánoční koncert města Kolína v chrámu sv. Bartoloměje od 18 hodin, na němž zahrají smyčcový orchestr ARCHI a Smíšený pěvecký sbor Gymnázia Kolín.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Českobrodské posvícení - Český Brod

17.09.2021 - 19.09.2021
Český Brod

Oslavy výročí posvěcení kostela sv. Gotharda v Českém Brodě.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 15. květen

Dnes má svátek Žofie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete