Statistika našeho portálu

  • 96 248 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

BEAT ATTACK VOL: 1 - HENTAI CORPORATION, DIRTY BLONDES, THE TRUTH IS OUT THERE

02.03.2013 Prachatice

Kdy:      sobota, 2.3.2013 - 20:00 hodKde:      Společenský sál Národního domuPořádá:      Kulturní a informační služby města Prachatice, Horní 170, Prachatice, tel.: 388 607 537Stručně:      První z řady večírků, která si klade za cíl oslovit i mladší publikumPopis:      První z řady večírků, která si klade za cíl oslovit i mladší publikum a která by měla do budoucna přivítat hudební uskupení…

Adresa a kontaktní informace

Kdy:      sobota, 2.3.2013 - 20:00 hod
Kde:      Společenský sál Národního domu
Pořádá:      Kulturní a informační služby města Prachatice, Horní 170, Prachatice, tel.: 388 607 537
Stručně:      První z řady večírků, která si klade za cíl oslovit i mladší publikum
Popis:      
První z řady večírků, která si klade za cíl oslovit i mladší publikum a která by měla do budoucna přivítat hudební uskupení různých žánrů, tentokrát nabídne vystoupení tří kapel tvrdšího ražení.
Pražská pětka Hentai Corporation patří mezi dravé ryby naší klubové scény. Kapela se snaží o ucelený kompromis mezi hudebními žánry, které stojí na pevném základě svižného thrash-rock’n’rollu. Její koncerty jsou opravdu zážitek založený na energičnosti kapely, charismatu frontmana Radka Josefa Škarohlída a živočišnosti kytaristy Petra Škarohlída. Energie z kapely tryská tak mocně, že máte pocit, jakoby vám někdo střelil revolverem do hlavy.
Dirty Blondes je v současnosti jedna z nejpopulárnějších kapel hrající energický punkrock a rock'n'roll. Jejich koncerty jsou nabité především díky sexy zpěvačce Beego, která se nedá nazvat jinak než živel. To, co stihli Dirty Blondes za dva roky, trvá jiným kapelám let deset. Kdo neviděl-neuvěří, a tak všichni kdo mají rádi energický, ostrý a živý punkrock, by si měli datum 2.3 zaznamenat do deníčku.
The Truth Is Out There byl původně projekt členů kapel PIPI DUPU a CRASHPOINT, který přerostl v regulérní kapelu, která rychle zazářila nejdříve na moravské a potom i celorepublikové scéně. Brutální směs hardcore a elektroniky vás rozhodně nenechá stát v klidu!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 19. říjen

Dnes má svátek Michaela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete