Statistika našeho portálu

  • 96 734 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Berounská 10

29.06.2013 Beroun

Berounská 10 se vrací!Obnovený závod horských kol dospělých Berounská 10 se uskuteční v sobotu 29. června. Závod bude pořádán jako nultý obnovující ročník kdysi tradičního závodu, který se v různých podobách koná  již od roku 1980. Na závodníky čekají  1 až 3 okruhy, každý okruh o délce 10 km s převýšením 283 metrů, vedoucí výhradně po lesních cestách v okolí rozhledny Děd. Start a cíl je v části…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Berounská 10 se vrací!

Obnovený závod horských kol dospělých Berounská 10 se uskuteční v sobotu 29. června. Závod bude pořádán jako nultý obnovující ročník kdysi tradičního závodu, který se v různých podobách koná  již od roku 1980. Na závodníky čekají  1 až 3 okruhy, každý okruh o délce 10 km s převýšením 283 metrů, vedoucí výhradně po lesních cestách v okolí rozhledny Děd. Start a cíl je v části ulice Lesní na Zdejcině.

Trasa je značena modrými a červenými trojúhelníky na stromech.  Od příštího roku by se měla "Desítka" stát pravidelnou událostí. V plánu je i rozšíření o dětské závody.  elnou událostí. V plánu je i rozšíření o dětské závody. 

Registrace do závodu

zde

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 17. leden

Dnes má svátek Drahoslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete