Statistika našeho portálu

  • 94 552 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Berounské hradby

17.06.2017 Beroun

Blížící se konec školního roku je každoročně příležitostí k pořádání mnoha sportovních či kulturních akcí pro děti i pro jejich rodiče. Nejinak je tomu již tradičně i v Berouně, kde si výraznou oblibu získal festival Berounské hradby, pořádaný již několikátým rokem Domem dětí a mládeže Beroun.Multikulturní program pro celou rodinu Jedná se o multikulturní víkend, určený pro celé rodiny, které si…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Blížící se konec školního roku je každoročně příležitostí k pořádání mnoha sportovních či kulturních akcí pro děti i pro jejich rodiče. Nejinak je tomu již tradičně i v Berouně, kde si výraznou oblibu získal festival Berounské hradby, pořádaný již několikátým rokem Domem dětí a mládeže Beroun.

Multikulturní program pro celou rodinu

Jedná se o multikulturní víkend, určený pro celé rodiny, které si v rámci mnoha zajímavých akcí mohou vyzkoušet například skákání v nafukovacím hradě, malování obrázků pod odborným dohledem, házení míčů na terč či poslech rozličných hudebních vystoupení. V rámci bohatého doprovodného programu se návštěvníci mohou těšit na průvod historických figur městem, jehož vyvrcholením bývá dramatický šermířský souboj.

Milou vzpomínkou na tento netradiční den může být drobný dárek či suvenýr, zakoupený na tržišti umístěném v dolní části Husova náměstí. Během sobotního odpoledne se již tradičně zaplní náměstí návštěvníky hudebních a divadelních vystoupení berounských i přespolních souborů. Dobrovolné vstupné bude organizátory využito na vylepšení programu dalších ročníků

Berounské hradby 2017

od 8:00 do 23:00 hod.

Také 4. ročník městských slavností Berounské hradby konaný pod hlavičkou MKC Beroun propojí centrum města v jeden cirkulující celek. Pořadatelé nabídnou návštěvníkům hudební scénu na Husově náměstí (hlavními hvězdami budou letos Petr Bende s kapelou, Laura a její tygři a Velkopopovická Kozlovka!) doplněnou o přehlídku malých pivovarů a jarmark, rodinnou zónu v Havlíčkově ulici s divadelním šapitó, soutěžemi pro děti, skákacím hradem, kavárnou i dalšími kratochvílemi a v neposlední řadě Berounskou promenádu, tedy přehlídku zejména místních výtvarníků, hudebníků, divadelníků i řemeslníků na Náměstí Joachima Barranda. Součástí slavností bude samozřejmě také řada občerstvoven, osvěžoven a stánků s rukodělným zbožím.

PROGRAM:

Oddechovka 9.00
Velkopopovická Kozlovka 10.30
The Dixie Hot Licks 12.15
St. Johnny 14.00
Tranzan 16.00
MOPED56 17.30
Petr Bende 19.00
Laura a její tygři 20.30
Gingerhead 22.00

  

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 30. listopad

Dnes má svátek Ondřej

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete