Statistika našeho portálu

  • 100 247 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 209 Míst a památek

BUTY

12.07.2013 Prachatice

Legendární ostravská skupina Buty se 12. července po dlouhých 12 letech znovu představí v Prachaticích, v krásném prostředí areálu Parkán. Skupina, jež má na kontě hity jako František, Mám jednu ruku dlouhou, Tata či Nad stádem koní v současné době hraje po republice a propaguje nové album Dupurele, které vyšlo v květnu loňského roku a podle něhož nese název také celé turné. Toto album se ihned…

Adresa a kontaktní informace

Legendární ostravská skupina Buty se 12. července po dlouhých 12 letech znovu představí v Prachaticích, v krásném prostředí areálu Parkán. Skupina, jež má na kontě hity jako František, Mám jednu ruku dlouhou, Tata či Nad stádem koní v současné době hraje po republice a propaguje nové album Dupurele, které vyšlo v květnu loňského roku a podle něhož nese název také celé turné. Toto album se ihned po svém vydání vyhouplo na několik týdnů mezi tři nejprodávanější nahrávky v České republice.

Vstupenky

na koncert lze zakoupit již nyní v Infocentru za 200,-Kč. Na místě budou stát 250,-Kč. Areál Parkán se pro diváky otevře v 18.00 hodin a samotný koncert začne ve 20.00 hodin.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 7. červen

Dnes má svátek Iveta / Slavoj

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete