Statistika našeho portálu

  • 94 448 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest

01.11.2019 - 03.11.2019 Praha

Mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest je největší veletrh svého druhu na světě. Letos se bude konat již podesáté, a to 1. až 3. listopadu 2019 v PVA Expo Praha Letňany.

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Návštěvníci se mohou těšit na jedinečné expozice 300 vystavovatelů z různých koutů světa. Představena bude jako již každoročně široká nabídka pěstební techniky, hnojiv, semen či kuřáckých potřeb a vaporizérů. Chybět nebudou ani výrobci nejen konopné kosmetiky, textilu a potravin. Dále se zde objeví zástupci řady médií zabývající se konopnou osvětou, instituce sdružující firmy, které využívají konopí jako přírodní zdroj nebo bojují za legalizaci a využití konopí v medicíně.

Po celou dobu veletrhu mohou návštěvníci sledovat zábavný i hudební program na doprovodné Cannafest stage. Těšit se mohou návštěvníci i na zajímavé výstavy i workshopy. Pro naše nejmladší návštěvníky bude zajištěn jako vždy profesionální dětský koutek.

Součástí veletrhu bude jako každý rok i oblíbená odborná konference, která je pro návštěvníky s platnou vstupenkou zdarma. Tato konference bude probíhat pocelou dobu konání veletrhu v konferenčních prostorách PVA Expo Praha Letňany

Letos se taktéž již po třetí uskuteční business konference EuroAmCBC, a to ve čtvrtek 31. 10. v konferenčních prostorách PVA Expo Praha Letňany, která bude ale přístupná pouze pro předem registrované business návštěvníky. Pro více informací navštivte: www.euroamcbc.com

Loni se na ploše veletrhu více než 18 000 metrech čtverečních představilo celkem 276 vystavovatelů z 27 zemí světa a celkově přišlo 30 159 návštěvníků. Věříme, že tento úspěch letos ještě překonáme, takže těšíme se na Vás!

Další akce v okolí

Online párty: Lockdown all night li…

30.10.2020 - 31.10.2020
Praha

Při nouzovém stavu jsme pro vás připravili all night online párty

Online Nouvelle Prague - Praha

31.10.2020 - 31.10.2020
Praha

Osmý ročník mezinárodní hudební konference.

Online předpremiéra: Proces - celá …

31.10.2020 - 31.10.2020
Praha

Vvzhledem k nařízením vlády, musíme plánovanou premiéru nové inscenace PROCES bohužel zrušit. Ale nemusíte zoufat, v…

Online festival romského divadla Ro…

01.11.2020 - 03.11.2020
online - Facebook,…

Od neděle 1. listopadu jsme si pro vás připravili mezinárodní-mini-online festival romského divadla ROMA HEROES. Budete…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 31. říjen

Dnes má svátek Štěpánka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete