Statistika našeho portálu

  • 94 404 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Čarodějnický rej v Kutné Hoře 2017

27.04.2017 Kutná Hora

Lidová tradice spojená s oslavami příchodu májových dnů se slaví snad v každém českém i moravském městě, přičemž malebná Kutná Hora není výjimkou. Atlas Česka Vás v této souvislosti co nejsrdečněji zve na "Čarodějnický rej v Kutné Hoře", pořádaný již několikátým rokem Domem dětí a mládeže.Na co se můžete těšitZúčastnit se bohatého a nabitého programu mohou všichni příznivci vstřícné atmosféry,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kutná Hora, Dům dětí a mládeže
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Kutná Hora
Obec
Kutná Hora

Fotogalerie k článku

Lidová tradice spojená s oslavami příchodu májových dnů se slaví snad v každém českém i moravském městě, přičemž malebná Kutná Hora není výjimkou. Atlas Česka Vás v této souvislosti co nejsrdečněji zve na "Čarodějnický rej v Kutné Hoře", pořádaný již několikátým rokem Domem dětí a mládeže.

Na co se můžete těšit

Zúčastnit se bohatého a nabitého programu mohou všichni příznivci vstřícné atmosféry, nespoutaného veselí, zábavných soutěží a dobrého jídla. Pro nejmenší návštěvníky je přichystána oblíbená zkouška čarodějnických dovedností, která prověří fantazii i nápaditost každého ze zúčastněných. Těšit se můžete i na příchod tajemného černokněžníka, který svým přísným pohledem zajisté dohlédne na rej a mumraj roztodivných čarodějnic. Ke zdárnému průběhu akce jistě přispěje i možnost opečení si vlastních buřtíků, která je doprovázena hezkou písničkou a pohodovou atmosférou.

Čarodějnický rej v Kutné Hoře zkrátka potěší malé i velké návštěvníky, kteří se sem s chutí a nadšením budou vracet i během dalších ročníků.

Čarodějnický rej v Kutné Hoře 2017

27. dubna
17:00- 19:00
Čarodějnický rej
-soutěže, tvoření, opékání vuřtů
-občerstvení s sebou

Vstupné:

20,-Kč (čarodějnice zdarma)

Info.: DDM

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 21. říjen

Dnes má svátek Brigita

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete