Statistika našeho portálu

  • 98 401 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Cyklootvírák 2018 - Pivovar Nymburk

05.05.2018 Nymburk

Zveme Vás na symbolické zahájení cyklisté sezóny konané každoročně v Nymburce a okolí, které láká na zajímavý program určený pro amatérské cyklisty, milující kromě projížděk malebnou krajinou i zajímavá zastavení, chutné pivo a spoustu legrace s příjemnými lidmi. Tohle všechno nabízí další ročník populární akce "Cyklootvírák", konaný každoročně na počátku slunného máje.Co zde zažijeteV areálu…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pivovar Nymburk
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Nymburk
Obec
Nymburk

Fotogalerie k článku

Zveme Vás na symbolické zahájení cyklisté sezóny konané každoročně v Nymburce a okolí, které láká na zajímavý program určený pro amatérské cyklisty, milující kromě projížděk malebnou krajinou i zajímavá zastavení, chutné pivo a spoustu legrace s příjemnými lidmi. Tohle všechno nabízí další ročník populární akce "Cyklootvírák", konaný každoročně na počátku slunného máje.

Co zde zažijete

V areálu zdejšího pivovaru se v ranních hodinách scházejí všichni účastníci, aby se vydali vstříc více než 40 kilometrové trati vedoucí po převážně turistických stezkách. Projedete si oblast rozkošného Kerska, kde na Vás čeká první zastávka v Hájence a zároveň první možnost osvěžit se vyhlášeným Postřižinským pivem.

Takovýchto zastavení Vás pak na trati čeká ještě několik a je jen na Vás, zda celou akci dojedete s čerstvou a střízlivou myslí. Pro všechny účastníky, kteří se dostaví na všechna určená stanoviště čeká v cíli závodu (opět v Postřižinském pivovaru) symbolický dárek, oceňující jejich úsilí. Pevně věříme, že Vás formát Cyklootvíráku zaujal a že si příští ročník přijedete vyzkoušet na vlastní kůži i kolo.

Cyklootvírák 2018

Informace zobrazíte kliknutím na obrázek.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 25. září

Dnes má svátek Zlata

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete