Statistika našeho portálu

  • 96 281 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

ZOO Dvůr Králové nad Labem

03.02.2014 - 14.03.2014 Dvůr Králové nad Labem

Od 3. 2. do 14. 3. 2014 nabízí zoo návštěvníkům každé úterý a pátek zdarma prohlídku s odborným průvodcem a na pokladně budou připraveny listy pátracího kvízu.Zajímavosti ze zákulisí zoo, netradiční představení zvířat i odpovědi na zvídavé otázky nabízí zahrada zdarma po celé období, kdy probíhají letošní jarní prázdniny, tedy od 3. února do 14. března. Každé úterý a pátek v 12:30 bude pro…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ZOO Dvůr Králové nad Labem
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Dvůr Králové nad Labem

Fotogalerie k článku

Od 3. 2. do 14. 3. 2014 nabízí zoo návštěvníkům každé úterý a pátek zdarma prohlídku s odborným průvodcem a na pokladně budou připraveny listy pátracího kvízu.

Zajímavosti ze zákulisí zoo, netradiční představení zvířat i odpovědi na zvídavé otázky nabízí zahrada zdarma po celé období, kdy probíhají letošní jarní prázdniny, tedy od 3. února do 14. března. Každé úterý a pátek v 12:30 bude pro návštěvníky k dispozici u hlavního vchodu odborný průvodce. Skupinu, maximálně 25 zájemců, čeká přibližně hodinová procházka se zajímavým výkladem. V případě většího zájmu bude připraveno i více průvodců.
Pro všechny, kteří se chtějí na chvíli stát "detektivy v říši zvířat", bude po celé období jarních prázdnin připraven napínavý pátrací kvíz po zoo. Stačí si vzít na pokladně zoo (samozřejmě zdarma) připravené pracovní listy a podle mapy vyrazit na dobrodružnou procházku osmi tropickými pavilony. Soutěživé rodiny si mohou stanovit i časový termín na setkání v cíli závodu. Tím je galerie Pravěk očima Zdeňka Buriana, kde budou umístěny na stojanu (naproti paní pokladní) správné odpovědi a drobné dárky.

Zahrada je otevřena

každý den od 9 hodin do 16 hodin. V zoo je možné se zdržet i po 16. hodně a odejít automatickými turnikety.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 25. říjen

Dnes má svátek Beáta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete