Statistika našeho portálu

  • 102 685 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Dětský den 2023 - Bučovice

17.09.2023 Zámek Bučovice

XXIII. ročník dětského dne v Bučovicích v zámecké zahradě. Vstup zdarma. Od 10:00 cyklistické závody v zámecké aleji, od 14:00 20 soutěží v zámecké zahradě. Před zámkem skákací hrad, koně, občerstvení.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Jako každým rokem si Vás dovoluji oslovit tímto osobním dopisem, který má za úkol Vás informovat o chystaném DVACÁTÉM TŘETÍM ročníku Dětského dne v Bučovicích, jež proběhne díky spolupráci Turistického oddílu mládeže č. 7417 Štíři s organizacemi, podniky a podnikateli z Bučovic a blízkého okolí.
 
V minulých letech se naše akce setkala s nadstandardním zájmem malých i velkých občanů města Bučovice a jeho okolí, vždyť průměrná účast 469 dětí násobená účastí rodičů a prarodičů je toho důkazem. Hlavní program dětského dne 2022 se uskuteční v neděli 17. 9., kdy od 10:00 proběhnou oblíbené cyklozávody v zámecké aleji a od 14:00 do 17:00 populární cesta pohádkovou zámeckou zahradou s dvaceti osvědčenými i novými soutěžemi. Kromě výše uvedeného připravujeme i tradiční doprovodný program ve formě skákacího hradu, projížďky na koních apod. 
 
V uplynulých dvaceti dvou ročnících jsme nabyli důležitých zkušeností, takže pevně věříme, že i ten letošní bude přinejmenším stejně vydařený jako ty předchozí a aktuální epidemiologická situace nám náš záměr nezhatí.
 
Tradičně hlavními pořadateli jsou členové Turistického oddílu mládeže Štíři Bučovice, kteří svůj čas nejen této akci věnují zcela bezplatně.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 18. červenec

Dnes má svátek Drahomíra

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete