Statistika našeho portálu

  • 99 252 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Divadelní Vsetín 2017

16.03.2017 - 18.03.2017 Vsetín

V Čechách i na Moravě se každoročně koná nepřeberné množství kulturních akcí, přičemž některé z nich jsou určeny zvláště pro amatérské nadšence z řad jednotlivých kulturních odvětví. Jednou z takových je pravidelná dubnová krajská postupová přehlídka amatérského činoherního a hudebního divadla Zlínského kraje "Divadelní Vsetín", řadící se mezi 18 podobných postupových přehlídek konaných…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Vsetínské divadlo v Lidovém domě
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Vsetín

V Čechách i na Moravě se každoročně koná nepřeberné množství kulturních akcí, přičemž některé z nich jsou určeny zvláště pro amatérské nadšence z řad jednotlivých kulturních odvětví. Jednou z takových je pravidelná dubnová krajská postupová přehlídka amatérského činoherního a hudebního divadla Zlínského kraje "Divadelní Vsetín", řadící se mezi 18 podobných postupových přehlídek konaných v České republice.

Co zde uvidíte

Zdejší diváci mají možnost během několika dnů shlédnout obvykle desítku představení amatérských divadelních souborů z rozličných míst Zlínska (například Vsetína, Napajedel či Kroměříže), které nepostrádají nadšení a pečlivost při přípravě i realizaci. Vzhledem k vyvážené dramaturgii si na své přijdou diváci hledající pobavení a humor, stejně jako ti, kdo více ocení závažná témata či dramatickou zápletku.

Ačkoliv se zde tato postupová divadelní přehlídka koná poměrně krátkou dobu, ihned se zařadila mezi nejoblíbenější vsetínské kulturní počiny, což se projevuje i ve skutečnosti, že na ni přijíždějí diváci z širokého okolí. Tento zájem o amatérské divadlo těší i nás a je nám ctí představit Vám v následujícím odstavci kompletní program aktuální ročníku.

Divadelní Vsetín 2017

 

Mapa

Další akce v okolí

Hypnotizér - Valašské Meziříčí

01.03.2023 - 01.03.2023
Komenského 1, 757 01…

Hypnotizér ve Valašském Meziříčí | březen 2023 Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na interaktivní…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 28. leden

Dnes má svátek Otýlie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete