Statistika našeho portálu

  • 86 666 Akcí v kalendáři
  • 5 373 Ubytovacích zařízení
  • 24 155 Míst a památek

Zámek Jindřichův Hradec

06.06.2014 - 07.06.2014 Zámek Jindřichův Hradec

Červnové oslavy našeho města nabídnou program pro děti i hudební lahůdky.Městské slavnosti "Dny města Jindřichův Hradec 2014" se odehrají v pátek 6. 6. 2014 a v sobotu 7. 6. 2014 v prostorách Státního hradu a zámku Jindřichův Hradec. Jelikož se oslavy v letošním roce konají vzápětí po Mezinárodním dni děti, opustí slavnosti historické pojetí a budou programově zaměřeny hlavně na…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Jindřichův Hradec
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Jindřichův Hradec
Obec
Jindřichův Hradec

Fotogalerie k článku

Červnové oslavy našeho města nabídnou program pro děti i hudební lahůdky.

Městské slavnosti "Dny města Jindřichův Hradec 2014" se odehrají v pátek 6. 6. 2014 a v sobotu 7. 6. 2014 v prostorách Státního hradu a zámku Jindřichův Hradec.

Jelikož se oslavy v letošním roce konají vzápětí po Mezinárodním dni děti, opustí slavnosti historické pojetí a budou programově zaměřeny hlavně na pobavení rodin s dětmi. Samozřejmě nezapomeneme i na jiné věkové kategorie. V pátek se bude konat koncert Václav Neckáře se skupinou Bacily, kdy od 20.00 hodin na III. nádvoří zazní známé hity této naší hudební ikony. Následující den bude zámek patřit především dětem. V parčíku před vstupem do zámku se budou moci děti projet na ponících a na II. nádvoří budou od 14.00 do 20.00 hodin pro ně připraveny různé hry, soutěže, houpačky, historický kolotoč, vystoupení Divadla Studna, tvořívá dílna ateliéru Tvor, živá medvíďata, ochutnávka sladké kaše s Bílou paní v Černé kuchyni. Na III. nádvoří od 14.00 do 22.00 hodin v opravdu bohatém programu pobaví dětí i jejich rodiče Fešák Píno Show, Michal Nesvadba, kouzelník Radek Bakalář, koncertní verze muzikálu Děti ráje. Program celého dne završí koncert skupiny ABBA STARS Revival, na které zazní světoznámě hity legendární skupiny ABBA. Po celý den bude zdarma vstup na Černou věž, Městské věž, do Muzea fotografie a moderních obrazových médií a do Domu gobelínů. Pro návštěvníky oslav je po oba dny zajištěno občerstvení.

Podrobný program

Vstup na všechna vystoupení a koncerty je volný.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Pozor, právě probíhá soutěž, ve které můžete vyhrát nejnovější album Tomáše Kluse - SpOlu.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

úterý 26. březen

Dnes má svátek Emanuel

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete