Statistika našeho portálu

  • 96 119 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Dny R. A. Dvorského 2018 - Dvůr Králové nad Labem

13.03.2018 - 26.04.2018 Dvůr Králové nad Labem

Do malebného města Dvůr Králové nad Labem jsme zvyklí jezdit spíše za krásami zdejšího safari než za čímkoliv jiným. Atlas Česka by Vás v této kategorii přesto rád pozval na jednu z nejzajímavějších kulturních akcí, kterou tu můžete v průběhu kalendářního roku navštívit. Jedná se o hudební festival "Dny R. A. Dvorského", který zdejším posluchačům pravidelně představuje vynikající interprety…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Do malebného města Dvůr Králové nad Labem jsme zvyklí jezdit spíše za krásami zdejšího safari než za čímkoliv jiným. Atlas Česka by Vás v této kategorii přesto rád pozval na jednu z nejzajímavějších kulturních akcí, kterou tu můžete v průběhu kalendářního roku navštívit. Jedná se o hudební festival "Dny R. A. Dvorského", který zdejším posluchačům pravidelně představuje vynikající interprety swingové a jazzové hudby.

Co Vás na akci čeká 

V prostorách Hankova domu (pojmenovaném po významné osobnosti českých dějin druhé poloviny předminulého století) se během března pravidelně uskuteční několik koncertních vystoupení, která svou příjemnou atmosférou navodí pohodu a klid do myslí všech zúčastněných. Podrobný program aktuálního ročníku Vám představíme v dolní části naší pozvánky.

Ze zajímavých vystupujících v rámci dřívějších přehlídek jmenujme alespoň Salonní orchestr Petra Kořínka, amerického bluesmena René Trossmana či skvělou kapelu Pirata Swing. Organizátoři akce dbají i na zajímavý doprovodný program, který často okoření návštěva některé z populárních osobností naší kulturní scény. Přijďte tedy na některé z budoucích koncertů a těšte se na pohodovou hudbu, která Vám rozproudí krev v žilách a zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a dodá živelný rytmus do celého těla.

Dny R. A. Dvorského 2018

Podrobný bohatý program

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 28. září

Dnes má svátek Václav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete