Statistika našeho portálu

  • 86 541 Akcí v kalendáři
  • 5 373 Ubytovacích zařízení
  • 24 155 Míst a památek

Drakoneček - Den her 2018 - Dělnický dům Blansko

10.03.2018 Katolický dům Blansko

Snad každý z mladých chlapců a kluků si pamatuje na zvyšující se tep srdce a stoupající adrenalin při možnosti zajezdit si s autíčky na autodráze. Během akce "Drakoneček – Den her" se v Dělnickém domě v Blansku budete mít možnost vrátit se do dětských let a zazávodit si s ostatními nadšenci. Zdejší autodráha patří k nejdelším v celé republice a během Drakonečku se zde scházejí celé rodiny, aby…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Katolický dům Blansko
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Blansko
Obec
Blansko

Fotogalerie k článku

Snad každý z mladých chlapců a kluků si pamatuje na zvyšující se tep srdce a stoupající adrenalin při možnosti zajezdit si s autíčky na autodráze. Během akce "Drakoneček – Den her" se v Dělnickém domě v Blansku budete mít možnost vrátit se do dětských let a zazávodit si s ostatními nadšenci. Zdejší autodráha patří k nejdelším v celé republice a během Drakonečku se zde scházejí celé rodiny, aby strávili příjemný den plný her a adrenalinem nabitého dobrodružství.

Co si zde užijete

Během několika zajímavých her budou mít děti i jejich rodiče možnost získat virtuální platidla (dráčky), které lze uplatnit v sázkové kanceláři. Sázky se přijímají na účastníky velké ceny Blanska, neboli finále soubojů na zdejší autodráze. Toho se účastní závodníci z řad dětí s nejlepším časem. Těšit se můžete i na různorodé hlavolamy, karetní hádanky, videohry či stavebnice, které Vás během dne zaměstnají natolik, že Vám uteče jako voda. Chcete-li se sami podílet na vylepšení zdejšího největšího lákadla v podobě autodráhy, přispějte organizátorům některými nepotřebnými díly z Vaší autodráhy či přímo modely autíček. A na příští ročník se budete těšit zase o něco více!

Drakoneček 2018

Chcete začít odpoledne plné závodění na dráze a hraní her? Nebo se dokonce pokusit zajet rekord a vyhrát tak Velkou cenu Blanska? Toto všechno můžete zažít za jedno odpoledne.

Tak neváhejte a přijďte se za námi podívat v sobotu 10. 3. do Katolického domu.

Vstupné

je 40 Kč a akce je určena pro všechny kluky a holky od 6 do 14 let.

Těší se na Vás skauti a skautky ze střediska Srdce na dlani.

 

Těšíme se na vás!

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Pozor, právě probíhá soutěž, ve které můžete vyhrát romantickou večeři pro dva na luxusní lodi v Praze.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pondělí 18. březen

Dnes má svátek Eduard

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete