Statistika našeho portálu

  • 95 541 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Festival Pekelný ostrov - Holýšov

06.07.2018 - 07.07.2018 Holýšov

Na polovinu července roku 2012 se plánuje uspořádání nové kulturní události, která má na přírodní ostrov u Holýšova fanoušky kvalitní muziky. Jde o dvoudenní open-air festival, na němž se během dvou dnů představí na dvou oddělených scénách představí několik desítek převážně rockových kapel.Nový rockový open-air festivalV rámci rockové show by se měly představit oblíbené a známé kapely, které za…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Umělý ostrov Holýšov, Dolní Kamenice 57
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Domažlice
Obec
Holýšov

Fotogalerie k článku

Na polovinu července roku 2012 se plánuje uspořádání nové kulturní události, která má na přírodní ostrov u Holýšova fanoušky kvalitní muziky. Jde o dvoudenní open-air festival, na němž se během dvou dnů představí na dvou oddělených scénách představí několik desítek převážně rockových kapel.

Nový rockový open-air festival

V rámci rockové show by se měly představit oblíbené a známé kapely, které za dobu své existence dokázaly připravit pro diváky nejeden divoký a živý koncert (např.: Wohnout, Vypsaná fixa, Alkehol, Tleskač, Doga, Krucipüsk a další). Vzhledem k prvnímu ročníku festivalu se cena vstupenky pohybuje v internetových předprodejích za přijatelných 250 Kč. Během festivalu se můžete těšit na rozmanitou nabídku kvalitního občerstvení (včetně vegetariánských jídel) podávaného v krytých velkokapacitních restauracích.

Návštěvníky upozorňujeme i na existenci stanového městečka a možnost parkování na speciálně zřízeném festivalovém parkovišti. Tudíž i my přejeme festivalu vše dobré a především mnoho spokojených fanoušků!

Festival Pekelný ostrov 2018

CHINASKI, ARAKAIN & LUCIE BÍLÁ, RYBIČKY 48, VYPSANÁ FIXA, HARLEJ se Symfonickým sdružením pod vedením Oty Balage, DOGA, KRUCIPÜSK

Vstupné

574,- Kč 

Vstupenky

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Čechomor Kooperativa Tour 33 radost…

29.07.2021 - 29.07.2021
Domažlice

Čechomor vyráží na letní Kooperativa Tour s novou deskou Radosti života a zároveň oslaví 33 let skupiny na hudební…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 24. červen

Dnes má svátek Jan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete