Statistika našeho portálu

  • 88 333 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Festival zážitků, to pravé pro tohle léto - Adršpach

06.07.2018 - 31.08.2018 Adršpach

Objevujte nové a pestré zážitky během letní turistické sezóny s česko-polským projektem Festival zážitků. Po dobu tří let, Vás čeká 27 míst, kde se potkáte se zajímavými osobnostmi, poznáte místní tradice nebo na Vás dýchne vojenské historie.Už nyní je k připraveno deset míst, deset turistických cílů, deset dobrodružství. Pojďte si spolu s námi užít festivalové prázdniny!NA ZÁMKU V DOBÁCH…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Objevujte nové a pestré zážitky během letní turistické sezóny s česko-polským projektem Festival zážitků. Po dobu tří let, Vás čeká 27 míst, kde se potkáte se zajímavými osobnostmi, poznáte místní tradice nebo na Vás dýchne vojenské historie.

Už nyní je k připraveno deset míst, deset turistických cílů, deset dobrodružství. Pojďte si spolu s námi užít festivalové prázdniny!

NA ZÁMKU V DOBÁCH NÁDHERNÝCH - každý prázdninový pátek

Zámek v Dolním Adršpachu je podsklepená dvoupatrová renesanční budova z lomového kamene, která na první po- hled zaujme svou dvoupatrovou pětibokou věží. Na místě dnešního zámku stávala v 15. století tvrz pánů Berků z Dubé. Dnešní podobu zámek získal, až když se stal majetkem rodu Nádherných, v jehož vlastnictví byl do konce 2. světové války. Poté sloužil jako ubytovna pro učně či archiv. V současnosti jsou v zámku umístěny expozice Muzeum Adršpašska, dobo- vá expozice Z časů Nádherných, Muzeum pískovcového lezení a úniková hra pro celou rodinu v tajemném sklepení.

 

 

 

 

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Festival Na Ostrovech Náchod

06.07.2019 - 06.07.2019
Náchod

Pořadatelé oblíbeného folk & country festivalu Na Ostrovech v Bražci u Náchoda zvou na letošní hvězdně obsazený sedmý…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

úterý 18. červen

Dnes má svátek Milan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete