Statistika našeho portálu

  • 86 078 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Festival zážitků, to pravé pro tohle léto - Adršpach

06.07.2018 - 31.08.2018 Adršpach

Objevujte nové a pestré zážitky během letní turistické sezóny s česko-polským projektem Festival zážitků. Po dobu tří let, Vás čeká 27 míst, kde se potkáte se zajímavými osobnostmi, poznáte místní tradice nebo na Vás dýchne vojenské historie.Už nyní je k připraveno deset míst, deset turistických cílů, deset dobrodružství. Pojďte si spolu s námi užít festivalové prázdniny!NA ZÁMKU V DOBÁCH…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Objevujte nové a pestré zážitky během letní turistické sezóny s česko-polským projektem Festival zážitků. Po dobu tří let, Vás čeká 27 míst, kde se potkáte se zajímavými osobnostmi, poznáte místní tradice nebo na Vás dýchne vojenské historie.

Už nyní je k připraveno deset míst, deset turistických cílů, deset dobrodružství. Pojďte si spolu s námi užít festivalové prázdniny!

NA ZÁMKU V DOBÁCH NÁDHERNÝCH - každý prázdninový pátek

Zámek v Dolním Adršpachu je podsklepená dvoupatrová renesanční budova z lomového kamene, která na první po- hled zaujme svou dvoupatrovou pětibokou věží. Na místě dnešního zámku stávala v 15. století tvrz pánů Berků z Dubé. Dnešní podobu zámek získal, až když se stal majetkem rodu Nádherných, v jehož vlastnictví byl do konce 2. světové války. Poté sloužil jako ubytovna pro učně či archiv. V současnosti jsou v zámku umístěny expozice Muzeum Adršpašska, dobo- vá expozice Z časů Nádherných, Muzeum pískovcového lezení a úniková hra pro celou rodinu v tajemném sklepení.

 

 

 

 

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Reprezentační ples města - Náchod

23.02.2019 - 24.02.2019
Městské divadlo Dr.…

Reprezentační ples

Vinum et Cetera - Broumov

08.06.2019 - 08.06.2019
Broumovský klášter

Zveme vás na tradiční ochutnávku vína na nádvoří Broumovského kláštera. Představuje selekci padesáti vín z expozice…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete