Statistika našeho portálu

  • 101 005 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

FOLKLORNÍ SDRUŽENÍ LIBÍN-S

07.04.2013 Prachatice

Libín-S byl v AmericeV loňském roce se folklorní soubor Libín-S Prachatice zúčastnil mezinárodního folklorního festivalu International FolkFest Murfreesbero v USA ve státě Tennessee, kde úspěšně reprezentoval město Prachatice, Jihočeský kraj i celou Českou republiku. Od starosty města Murfreesboro Tommyho Bragga dostal soubor symbolický klíč od města, které při podzimních slavnostech města…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Prachatice, Národní dům
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Prachatice

Libín-S byl v Americe
V loňském roce se folklorní soubor Libín-S Prachatice zúčastnil mezinárodního folklorního festivalu International FolkFest Murfreesbero v USA ve státě Tennessee, kde úspěšně reprezentoval město Prachatice, Jihočeský kraj i celou Českou republiku. Od starosty města Murfreesboro Tommyho Bragga dostal soubor symbolický klíč od města, které při podzimních slavnostech města Prachatice předala vedoucí souboru Helena Svobodová do rukou prachatického radního Alexandra Zikmunda. Reprezentaci folklorního souboru Libín-S Prachatice ocenil na setkání kulturních spolků v závěru minulého roku starosta města Martin Malý. Soubor Libín-S chce o svém americkém turné informovat i ostatní občany Prachatic.

Proto si na neděli 7. dubna připravili vystoupení, kde bude soubor prezentovat svoji činnost nejen tancem a hudbou, ale i promítáním fotografií, případně krátkých filmových šotů na pozadí.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 29. září

Dnes má svátek Michal

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete