Statistika našeho portálu

  • 101 389 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Folková růže v Jindřichově Hradci

13.07.2017 - 15.07.2017 Jindřichův Hradec

Vyznavači a příznivci folkové hudby si již tradičně v průběhu července dávají dostaveníčko v historickém Jindřichově Hradci, aby si na nádvoří zdejšího zámku a dalších zajímavých místech (Kaple sv. Máří Magdaleny, atrium Langerova domu, zámecký Rondel) vyposlechli to nejlepší z produkce domácích i zahraničních folkových kapel.To nejlepší z folkové muziky v překrásném prostředíKaždoročně jich zde…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Jindřichův Hradec
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Jindřichův Hradec
Obec
Jindřichův Hradec

Fotogalerie k článku

Vyznavači a příznivci folkové hudby si již tradičně v průběhu července dávají dostaveníčko v historickém Jindřichově Hradci, aby si na nádvoří zdejšího zámku a dalších zajímavých místech (Kaple sv. Máří Magdaleny, atrium Langerova domu, zámecký Rondel) vyposlechli to nejlepší z produkce domácích i zahraničních folkových kapel.

To nejlepší z folkové muziky v překrásném prostředí

Každoročně jich zde vystupuje na pět desítek a nechybí mezi nimi zpravidla ani Žalman a spol, Hop trop, Bluesberry či Spirituál Kvintet. Folkovou růži doplňuje i řada pozoruhodných akcí (výstavy výtvarných děl zdejších umělců, bloky jindřichohradeckých hudebníků, spontánní vystoupení umělců po městě). Pro návštěvníky přijíždějící zdaleka je připraveno místo pro táboření v zahradě zdejšího gymnázia. Festival pořádá časopis FOLK ve spolupráci s městem Jindřichův Hradec.

Zajímavostí festivalu je skutečnost, že na zámeckém nádvoří musí diváci i interpreti zachovávat intimní hudební atmosféru, neboť při hlasité produkci se odlupuje ze stěn zdejšího zámku omítka

Folková růže 2017

Hraje se po tři dny na scénách III. nádvoří zámku * II. nádvoří zámku * Kaple sv. Máří Magdaleny * Nádvoří Muzea fotografie.

MIKI RYVOLA + PZ + PD * COP * ASONANCE * JARRET * PŮLJABLKOŇ * ARNOŠT FRAUENBERG TRIO * JANANAS * DEVÍTKA * MOŠNY * STRÁNÍCI * ZHASNI * JEN TAK TAK * LÍSTEK * MRAKOPLAŠ * SEKVOJ * FAUX PASE FONET * STRUNOVRAT * MARTIN ROUS * PĚTNÍK * ACOUSTIC * PASSAGE * Z HECU * SPOLEKTIV * MIREK OŠANEC * PETR SEDLÁČEK…. A DALŠÍ.

Vstupenky

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 29. listopad

Dnes má svátek Zina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete