Statistika našeho portálu

  • 101 428 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Folkový kvítek 2018 - Konopiště

12.05.2018 Benešov

Každoročně v květnu se v prostředí přírodního divadla na Konopišti nedaleko Benešova koná festival "Folkový kvítek", který je organizátory označován za symbolické zahájení letní hudební festivalové sezóny. V malebné atmosféře jako stvořené pro setkání folkařů se divákům představí profesionální hudebníci i dětští interpreti, kteří postoupili z šesti kol v rámci národní autorsko-interpretační…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Přírodní divadlo Konopiště
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Benešov
Obec
Benešov

Fotogalerie k článku

Každoročně v květnu se v prostředí přírodního divadla na Konopišti nedaleko Benešova koná festival "Folkový kvítek", který je organizátory označován za symbolické zahájení letní hudební festivalové sezóny. V malebné atmosféře jako stvořené pro setkání folkařů se divákům představí profesionální hudebníci i dětští interpreti, kteří postoupili z šesti kol v rámci národní autorsko-interpretační soutěže. Ta je zaměřena na hudební žánry country, folk, folk-rock či gospel.

Na co se můžete těšit

Folkový kvítek je druhou největší hudební přehlídkou svého druhu v Čechách, čemuž odpovídá i zájem účastníků z vystupujících i diváků. Zvláštním festivalovým specifikem je fakt, že výtěžek z jeho pořádání jde na pomoc stovkám opuštěných dětí v některém z desítek dětských domovů. Mezi pravidelné hvězdy festivalového dění patří již tradičně Vlasta Redl, Wabi Daněk, Nezmaři či skupina Kamelot.

O návštěvníky se kromě zajímavé a libozvučné produkce bude starat i obsluha více než třiceti stánků s občerstvením či správci přidruženého kempu s možností postavit si vlastní stan zdarma. Přijeďte si i Vy poslechnout pohodovou muziku a užit příjemnou a vstřícnou atmosféru, kterou ještě podpoří vědomí, že svou účastí přispíváte na dobrou věc.

Folkový kvítek 2018

Finále národní autorsko - interpretační sutěže do 18let, dále vystoupí Nezmaři, Žalman a spol, Berušky, Semtex, Michal Horák, Crash Dance a další.

Vstupné

300,- Kč

Vstupenky

 


Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 6. prosinec

Dnes má svátek Mikuláš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete